Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kölcsön adok valakinek?

Ha kölcsön adok valakinek?

Figyelt kérdés
Ha kölcsön adok valakinek, de neki van egy barátja akinek a nevére iratak egy céget. De a cég már megy tonkre(nav vizsgálódás stb, fizetés képtelenség stb) És azt a pénzt amit kölcsön adok úgy akarják megirni, mintha a barátnak adnék vagyis a cége számára. Ebben van buktató?
2019. szept. 17. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a cég csődbe megy, szinte biztos hogy nem kapod vissza a pénzed.
2019. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ebben CSAK buktató van...


De ha sok a felesleges pénzed, menj bele nyugodtan...

2019. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha kezességet vállal az eredeti szemely akinek adom érte?
2019. szept. 17. 14:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez csapda, ha adsz kölcsön azt hivatalosan tedd, lepapírozva és csakis az ő nevére, nem kezesség meg mit tudom én..mi az oka hogy próbálnak variálni? Én nem adnék, oldják meg nélküled
2019. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem adnék kölcsön ilyen esetben. Ezen a kölcsönön te csak bukhatsz.
2019. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne adj kölcsön senkinek. Szóltam.
2019. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És elég ha le töltök az internetről egy mintát? És utólag hitelesítem az ügyvéddel?
2019. szept. 17. 15:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen bukni akarod a pénzed akkor adj kölcsön neki 1 milliót lepapírozva.

Mivel a papíron a nav tartozásos ember lesz, te leszel a sokadik a sorban aki majd be akarja hajtani a pénzt azon az emberen. Aztán meg futhatsz a pénzed után. Őszintén, egy csödbe ment cégnek akarsz pénzt adni amit nemsokára felszámol a nav? Jobban jársz ha ezt a pént átutalod a vöröskeresztnek.

2019. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hallod, ennyi erövel inkàbb nem adnàd ide nekem azt a pénzt? Esküszöm hogy jobban ràszorulnék.xd
2019. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utólag hitelesíttetni?...


Öregem, hogy te mekkora balek vagy!

2019. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!