Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2019-ben miért adnak még...

2019-ben miért adnak még kölcsön az emberek egymásnak?

Figyelt kérdés
Annyi átverést lehet hallani, hogy xy közeli barát, rokon nem fizette vissza a kölcsönt.
2019. aug. 15. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan megbíznak a hozzájuk közelálló személyekben, továbbá úgy vélik, hogy velük ez úgysem történhet meg.


Más esetben pedig erősebb a segíteni akarás iránti vágy, mint a bizalmatlanság.

2019. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a tesómnak is csak úgy adtam kölcsön, hogy közjegyző hitelesítette a kölcsön szerződést.
2019. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyik barátomnak adtam kölcsön tavaly 50 ezret nemrég meg 10 ezret. Az utóbbit már másnap, az előzőt pedig pár hét után vissza is vizette. Persze nem sok embernek adnék kölcsön.
2019. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy vagyok vele, hogy soha, senkinek nem adok kölcsön. Mégis megtettem, az egyik az ex legjobb fiúbarátom volt (akkor adtam neki kölcsön, amikor még jóban voltunk), a másik a jelenlegi legjobb fiúbarátom. Mindketten hamar visszaadták maguktól, mindenféle unszolás nélkül. Szimpla ismerősnek szerintem akkor se adnék.
2019. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi beidegződés végett. Vagy a szeretetért-elfogadásért cserébe.
2019. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!