Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezés van folyamat...

Gyermekelhelyezés van folyamatban, tényleg az eredeti anyakönyvi kivonatot kell elküldeni a bíróságra?

Figyelt kérdés

Az ügyvéd lküldette velem, azt mondta mindenképpen a gyermek eredeti anyakönyvi kivonata kell.


Illetve, nemtudtam, hogy a tb-t bekell jelenteni (mármint hogy a három év gyes alatt nemkell magam után fizetni a tb-t)

Kijött egy 200ezres csekk, utánnajártam, az államkincstártól kell igazolás, hogy tényleg szűltem-e, itt jön a bibi, az anyakönyvi kivonatot kérik... Viszont az a bíróságon van... Most ilyenkor mit csináljak?????



2019. szept. 20. 15:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Kormányablaknál lehet igényelni születési anyakönyvi kivonatot.
2019. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az eredetit kellett beküldeni. Kérhetsz egy újat az anyakönyvi hivatalban, vagy csatolhatod a gyermekelhelyezési per beadványod másolatát.
2019. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Helyi anyakönyvi hivatalba bemész, ahol laksz. Ott kérsz egy újat. Ha 2014 júliusa után született a baba, egy 10 perc és kapsz egy újat.
2019. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!