Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan zajlik egy végrehajtó...

Hogyan zajlik egy végrehajtó cég feljelentése? Hol kell megtenni?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne tudni, súlyos esetről van szó,sajnos miden oldal más-más információt közöl ezt illetően, úgy hogy teljesen tanácstalan vagyok.


Még soha nem volt bírósági ügyem, hogy zajlik egy ilyen eljárás?



2019. szept. 30. 10:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Bővebben privátban tudok mesélni, ha ez segítene
2019. szept. 30. 10:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Bíróságon végrehajtási kifogást kell beadni.

De én egy ügyvédet bíztam meg aki helyettem mindent intézett.

Sokba kerult de per nyertes voltam minden pénz vissza jött.

2019. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "végrehajtó cég" el kell dönteni, hogy behajtó céget akarsz feljelenteni vagy önálló bírósági végrehajtót. Itt kezdődnek a gondok, sajna, és nem, nem a Te hibád, a médiáé, atv us egy behajtót szólaltat meg mint "szakértőt" holott a szakértő igazából ügyvéd, vagy konkrétan végrehajtó akinek ahhoz, hogy az éegyen már jogi végzettség kell vagy anno még elég volt "csak" a végrehajtó szakvizsga, nem egy targoncavezetői engedély az.. behajtó meg bárki lehet, még a alkesz szomszéd is, ha csinál egy céget és kap megbízást..
2019. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bírósági végrehajtó.



25 éves, felnőtt fiam miatt ránk rendeltek egy kiskorú gyermekek veszélyeztetésével foglalkozó nőt, aki kilakoltatással és a 25 éves gyerekem elkobzásával fenyegetett. Nem volt hajlandó papírokat bemutatni....stb.


Egyébként már 5-7 éve rendeztük a tartozást, csak még akarnak plusz milliókat.



Valami nagyon nincs itt rendben finoman szólva

2019. szept. 30. 11:24
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Írd már le a teljes sztorit!
2019. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Bővebben leírhatnád, nem privátban, az oldal pont, hogy nem arra van.
2019. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy köteles lenne nyilvánosan megosztani a történetét. Simán felismerheti bárki, aki érintett az ügyben és baja számazhat belőle.


Aki tud érdemben hozzászolni és segíteni, majd annak megírod, kérdező! :)

2019. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, írd le nekem. Köszönöm.
2019. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7: Csak tudod, a "privátban megírom" és "privátban írjatok"-kikötések elvileg itt szabályellenesek. Meg amúgy mennyi esély van rá, hogy a cég emberei majd pont ideolvasnak?
2019. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor az gyám hivatal, lehet a 25 éves elnött le van kiskorúsítva mert értelmi fogyatékos, tartozás fejébe max. szomáliába kérnek gyereket. ;)
2019. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!