Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ügyvéd nem teljesítette a...

Ügyvéd nem teljesítette a megállapodásunkat. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Fizettem 80 ezer Ft megbízási összeget, hogy akkor elindítja a feljelentést. 5. hét vége fele rátelefonáltam, hogy hogy áll az ügy? Azt a választ kaptam, hogy kiment a fejéből és hogy sajnálja........magyarán megszo@@tott a saját ügyvédem.Mit tudok csinálni??

2019. okt. 11. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van fontossága az időnek milyen ügy ez ?
2019. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csendháborítás...Ez "lenne"(lett volna) a 3. feljelentés 6 hónapon belül. Kedves szomszéd direkt trágár zenéket hallgat amikor a gyermekeimmel kimegyünk a kertbe. A képi és a videó anyag egy része így már 2 hónapos. Ezek mellet 24 órán keresztül láncon van a kutya, szemétel fűt...
2019. okt. 11. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesó a szomszéd? :D
2019. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet befenyítették zsámorettóék. Vigyázz nehogy téged is elvigyenek ráászitmusért.
2019. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13:58 : „TESÓ”, kiléptél a tudományod keretei közül…
2019. okt. 11. 18:40
 6/6 A kérdező kommentje:

16:01 : A szomszéd egy „drogos”, aki a szülei garázsában lakik...A szembelévő szomszédom

muzsikus roma, de ha van valami „szülinap” vagy bármilyen esemény, mindig előre szol...Az ügyvéddel kapcsolatban tettem fel a kérdést!

2019. okt. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!