Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A tanárom ma majdnem eltörte...

A tanárom ma majdnem eltörte a nyakam és meg is szorította ezt szabad vagy nem?

Figyelt kérdés

Ma informatika órán játszottunk (szabad foglalkozás volt) egy ilyen krunker.io vagy mivel és éppen szervert készített az egyik barátom és ő a túl oldalt van. Na és én nem hallottam hogy mit mondott így odafordítottam kb 45 fokkal a monitort és mutattam neki hogy: ez az? Ebben a pillanatban valaki megszorította a nyakam és így elfordította már annyira hogy fájt na mindegy és mondta: ez neked jól esik ?

mondtam hogy: nem nagyon

ő: akkor miért basztatod ? (ordítva) egyébként mindenki elnémult ekkor

aztán vissza ült a helyére én a monitort visszaraktam. Játszottunk és a barátom valami vicceset csinált én meg röhögtem erre a tanár:

Ha ennyire vicces mehetsz az igazgatóiba

erre azt mondtam: a játékon röhögtem

erre ő: ha meg sértődött hangon mondod (normálisan mondtam nemértettem) akkor még be is írok.

Ezzel így kínos csönd lett és kb ennyi történt


Egyébként ennél a tanárnál szokott lenni olyan hogy terpeszben kell állnod ha késtél vagy ha iszol tartanod kell a palackot 10 percig vagy az hogyha nemkérdezed meg hogy kidobhatod a szemetet és úgy dobod ki akkor ki kell venned a szemetet és azt tartani majd megkérdezni: kidobhatom ? kérem. Meg ilyenkor mondja hogy: örüljél hogy nem a száddal vetted ki.


Ilyenkor mit lehet csinálni? kérlek segítsetek. Köszönöm a válaszokat :)



2019. okt. 17. 18:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
45%
Csak nem fogynak el a házmesterek...
2019. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
27%

csak nem értem miért kell testi fenyítést alkalmazni mikor nem szabad


A jogájid már nagyon tudod, kötelezettségeket is?

Igen, ez itt Magyarország, ahol a renitenseknek jogáji vannak,, mindenekfelett.

2019. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, szerintem vándorolj ki.

Komolyan elkeserítő, ami ezen a fórumon is folyik. Honnan jön ez a sok házmesterszellemű proli, elképesztő.

2019. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%

#8 Te is nagyon tudod milyen jogai vannak, meg adod neki a marha ötleteket. Bezzeg ha téged filmeznének le valahol az engedélyed nélkül akkor rohannál feljelenteni az illetőt.

Az iskolában ahhoz is a szülő beleegyezését kell kérni hogy egy csoportképen rajta lehessen a gyereke ami az iskolai programokon készül, nemhogy felvételen. Ezt gondolom alap elvárásnak tartod. de bezzeg a tanárt lehet videózni az engedélye nélkül ugye, Az nem sért semmilyen jogot szerinted?

Nem gondolod hogy szegény kölyöknek meg van így is a maga problémája nem kellene még egy pert is a nyakába vennie mert hallgatott rád?

Sajnálom a főnöködet. Vagy nálatok ez a divat? Mindenki felvesz mindenkit jó ballibes szokás szerint?

2019. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

Angol iskolában, ahogy még a magyart is angolul tanítják, ott nem szabad, sőt.

Főleg spec. ed. osztályban. Az osztály főnök segít, és az iskola pszichológusa is.

2019. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
21:02: ha olyanokat művel, mint amiket a kérdező leír, igen. Egyértelmű.
2019. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 árokpart ***** válasza:
52%
Sehol nem tiltják, hogy a tanárt filmezni lehessen. Nem kérdező nem tehet még csak ennél kisebb dolgot sem. Nem is értem a mi időnkben nem voltak ilyen tanárok. Ahogy leírtad a tanárodnak mániás depressziója van. Azt nem értem, hogyan lehet, hogy nincsen az oktatásban megfelelő pszichológiai alkalmassági vizsga. Ha ezt nem iskolába csinálta volna lazán ráhívták volna a mentőket és ezek alapján még az sem kizárt, hogy nálunk az osztályon a bírói igazságügyi szemle bent tartotta volna. Elképesztő, hogy kik nem taníthatnak manapság.
2019. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 árokpart ***** válasza:
36%
Remélem a 2022-es kormányváltáskor kiszórják azt a rengeteg kezeletlen embert.
2019. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%
21:42: sajnos, nem fogják, a tanári szakokra évtizedeken keresztül minimális pontszámokkal be lehetett jutni, ezért a pálya tele van frusztrált, idegbeteg kontraszelektáltakkal. De előtte sem lehetett sokkal jobb a helyzet, emlékszem, milyen alakok taníthattak az én gimnáziumomban, holott az valamikor elit hely volt - hát egyik-másik még az elmeosztályon is kitűnt volna.
2019. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és ez a kontraszelektált bagázs termelte ki az ide kommentelő trollokat, akik még bele is kötnek a kérdezőbe, ahelyett, hogy elsüllyednének szégyenükben. Iszonyatos, milyen mentális állapotban van ez az ország.
2019. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!