Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SZeretnék rendelni a csehfegyv...

SZeretnék rendelni a csehfegyverbolt nevű oldalról egy riasztó pisztolyt, valaki rendelt már? És igen tudom nem szállíthatnának ilyeneket stb stb. de nem ez a lényeg, megbízható szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 17:39
 1/2 árokpart ***** válasza:
100%
Megnéztem ezt a weboldalt, hát mit ne mondjak legalábbis én innen az égadta világon semmit sem rendelnék. Annyira igénytelen és gagyi gázpisztolyok vannak itt, hogy az már szinte fáj. Egy csehfegyverbolt elnevezés alatt sokkal komolyabb gázpisztolyokra gondolna az ember. Legalább lenne valami jobb típusú Alfa vagy élesből átalakított Holek, Vzor vagy BRNO 22-es revolver és ehhez hasonlók.
2019. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 N65J válasza:
Már rendeltem tőlük. GLS simán hozta és nemcsak szarok vannak, a webáruházban nincs minden termék. Érdemes felhívni őket! Az MKH kártyát is simán megkapta. A vizsgát már magadnak kell intézni!
dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!