Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha tömegközlekedèsen utazva...

Ha tömegközlekedèsen utazva levágnám az egyik előttem ülő nő coffját tőből, akkor azèrt feljelenthet, megbüntethetnek èrte?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor fantáziáltam már erről, mikor látok egy hosszú hajú nőt coffbakötött hajjal hogy megteszem, mert jó móka lenne. De fèlek a következmènyeitől.

2019. okt. 31. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Úgy érzed, kérdező, hogy mindenképpen meg kell tenned? Erre utasít valaki? Egy belső kényszer? Hmm?
2019. nov. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Jogilag testi sértés
2019. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
8 napon túl gyógyuló...
2019. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
Lopd inkább el a bugyiját :-D
2019. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Amilyen kérdéseket feltesznek itt, én már azon sem csodálkoznék, ha valaki arról kérdezne, hogy hogyan tudná magát játszótéren gyerekeknek mutogatni úgy, hogy ne büntethessék meg.
2019. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
91%
szerintem meg jó móka lenne az ekkora bunkó pö*öket fellógatni egy kicsit,amíg le nem rohadnak a kötélről
2020. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!