Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az albérlőm nem szólt hogy...

Ha az albérlőm nem szólt hogy a fürdő be kell tenni az ablakra szellőztetőt (2éve) akkor most megbüntethetnek érte mert nem szereltettem fel azóta?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
"fürdő be kell tenni az ablakra szellőztetőt " Ki érti ezt?
2019. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Neked semmit sem kell.A tulaj feladata a szellőzőt akar .

Ma hallottam a rádióban ,hogy a tulajdonosra is vannak szabályok,.amit igyekeznek a bérlőkre háritani .Pl háztartási gépek,fűtő ,és melegviz szolgáltató felszerelések meghibásodását a tulajnak kell javitatni .

2019. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szereltesd fel most, aztán kèsz.
2019. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Cirkót jöttek ellenőrizni, és az ablakra kell szellőztetőt tenni vagy külömben megbüntetnek, ezt a bérlő elfelejtette velem közölni 2 éve mikor kellett. Most fognak megint jönni ellenőrizni hogy lett e felszerelve az ablakra szellőztető, megbüntetnek ha nincs?
2019. aug. 8. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Elárulnád, hogy ki büntetne meg??

Már a cirkó ellenőrzést sem értem...

2019. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen!!! Kéményesek !!!

Tehát megbüntetnek ilyen esetben vagy nem?

2019. aug. 9. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha lesz bírság akkor bevasalod rajtuk és lesz egy plusz díj ebből,...2 okból is:


1.Ők a lakás "HASZNÁLÓI"!! (nézd meg az utolsó előtti felsorolást)

2 Baxtak szólni neked.

2019. aug. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már jártam hasonló cipőben, de ott az egész társasház érintve volt. Először csak lekapcsolják a gázt a lakásodban. Ha felszerelteted a szellőzőt, visszakapcsolják. De egy szellőző felszerelése nem egy olyan nagy költség. Én 6-7 éve szzereltettem fel szellőzőt egy ablakra. Akkor volt munkadíjjal együtt 17ezer. Most legyen a duplája. Ráadásul az adóalapodból leirható. (Ha adózól a bérbeadás után)
2019. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Igen!!! Kéményesek !!!"


Bocs, de mivel családi házban lakom engem nem érint, mert be sem jöhetnek, ha nem akarom.

Ezért nem gondoltam, hogy társasházakban ez is másképpen van..

2019. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!