Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ehhez tényleg "pofa" kell,...

Ehhez tényleg "pofa" kell, vagy ez még belefér? Én szépen beszéltem.

Figyelt kérdés

Ellenem eljárás van, gyanusitott vagyok. Szeptemberbe voltam szembesítésen, a szembesítésre telefonon idézett a nyomozó, akkor mondta, hogy egy szembesítés lesz, meg be is fejeződik a nyomozás. A szembesítésen mikor megjelentem közölte, hogy még nem fejeződik be csak, ha az ügyész úgy látja. Három hete felhívtam, akkor is azt mondta, hogy még nem fejeződött be. Tegnap felhívtam az ügyészséget és az ügyszámokra hivatkozva megkérdeztem, hogy megküldte már a rendőrség az ügyet nekik, felelte még nem. Mondtam neki, hogy azért őket hívtam fel, nem a rendőrséget, mert a nyomozó félrevezet, azt mondta a néni, hogy á szerinte nem. Aztán felhívtam a nyomozót és kkérdeztem, hogy megküldte már az ügyészségre az ügyet, azt mondta, hogy jövőhéten fogja. Mondtam neki, hogy az előbb beszéltem az ügyészségen egy nővel aki ott dolgozik és ő is azt mondta, hogy nem érkezett még meg, és mondtam neki, hogy szerintem ön félrevezet engem, mert egyszer azt mondja, hogy lezárják, máskor meg még nem és azt mondta, hogy mert a kérdéseim már kezdik idegesíteni, mert olyanokat kérdezek, hogy na. Azt mondta, hogy miért nem az ügyvédurat hívtam fel, mondtam neki, őt is felhívom.


Testvérem azt mondta, hogy amiért egy rendőrnek.azt mondtam, hogy félrevezet biztos, ehhez "pofa" kell, ő nem merne ilyet mondani.


Namost én szépen beszéltem a rendőrrel a telefonba csak elmondtam, hogy szerintem félrevezet.


Ez tényleg merészség vagy ez még belefér a kommunikálásba egy rendőrrel?



2019. nov. 9. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalos személy elleni verbális erőszak!
2019. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nyomozás nem olyan mint egy termék legyártása a gyárban... nem lehet tudni, hogy mikor ér véget és mi lesz. Sok minden közbe jöhet, adminisztrációs hiba, újabb bizonyítékok, tanúk, stb. Sőt, ha már bírósági szakban van, még akkor is lehet bármi. 2 éve folyt ellenem egy rágalmazási ügy, a feljelentő biztosra vette, hogy elítélnek, a bíró is, már a vagyon felmérést is megakarta csináltatni a helyi önkormányzattal, a rendőrséget is újra bevonta és mégis végül felmentés lett az eredménye.
2019. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 árokpart ***** válasza:
1-es ilyen paragrafus nincsen.
2019. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!