Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi joga van a biztonsági őrnek?

Warrior0606 kérdése:

Mi joga van a biztonsági őrnek?

Figyelt kérdés
Előszöris egy történettel szeretném kezdeni, ami a minap történt velem. A hideg idők miatt bementem egy fürdő várótermébe felmelegedni és elütni az időt. Elkeztem olvasni egy könyvet majd egyszercsak a biztonsági őr odajön hozzám 10 perc utàn megkérve arra engem, hogy távozzak. Mi joga volt ehhez, amikor nem jelentettem gondot a körülöttem lévőkre? Milyen okokból távolíthat el egy biztonsági őr? Mi történik ha megtagadom a távozást? Kérem a hozzáértő személyek válaszoljanak. Köszönöm!

#jog #biztonsági őr #biztonsági őr jogai #személyi polgárjog
2019. nov. 22. 16:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A fürdő váróterme nem azért van, hogy az utcáról valaki bemenjen melegedni. Ilyen célra mondjuk használható egy nagyobb pláza. Bár rendszeresen az sem, ha odaszoksz, és látják, hogy minden nap ott cseszed a rezet ugyanabban az idővallumban vásárlás nélkül, nyilván kiküldenek. A legcélszerűbb beülni egy kávézóba vagy hasonlóba, és rendelni valamit.
2019. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!