Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te elfogadod, támogatod a...

Te elfogadod, támogatod a MIHAZÁNK mozgalomnak azt a javaslatát, hogy a pedofilok legyenek ivartalanítva és a nevük legyen nyilvános? Én igen.

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 12:16
1 2 3
 1/27 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
39%

Az ivartalanításnak nincs sok értelme, attól nem lesz valaki kevésbé pedofil.


A személyes adatok nyilvánosságra hozását is feleslegesnek tartom, úgyis lehet tudni a szomszédságban, hogy a Jucust lecsukták gyerekek megrontásáért két évre.

2019. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Èn viszont egyetértek vele.
2019. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne, feltéve, ha az esetleges téves ítéletek következményeit maradéktalanul meg lehet szüntetni.
2019. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Nagyszerű! Nekem is lenne hasonló javaslatom, ha ilyen mélyre süllyednék. És akkor a te neved is nyilvános lenne.
2019. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem rossz mihazánk propaganda, már csak a halálbüntetés és hasonló bölcs programok hiányoznak.


Különbséget kell tenni a pedofil és a pedofil bűncselekmény között. A pedofilia egy betegség, az ivartalanítás nem gyógymód. Ennyi erővel a kleptomániásnak is már akkor le kell vágni a kezét, ha még nem is lopott, csak késztetést érez rá a gyógyítás helyett.


A pedofiliának négy fajtája van, ebből csak kettő veszélyes, kettő ártalmatlan. 1 ártatlan módon szeret játszani a gyerekekkel, 2 a gyermekkori szerelmét keresi bennük - ezek ártalmatlanok, ezért ivartalanítani nem kell őket. 3. a csábító 4. az erőszaktevő - ezeknél ha befejezett vagy megkísérelt szexuális bűncselekmény történik, akkor már más a helyzet.


De így csak azt bizonyították a mihazánkosok, hogy nem érteken semmit se ahhoz, amiről beszélnek, és amin kattog az agyuk.


Sokkal fontosabbnak tartanám azt, hogy el legyenek tiltva a gyermekekkel való foglalkozástól a 2, 3, 4. fajta pedofil. Az, hogy szeret velük játszani, az egy kicsit se gond, sőt, jó is lehet akár, de ha gyermekkori szerelmét keresi bennük, na az már gáz egy óvodában.


A nyilvánossággal az a gáz, hogy ha nem követett el szexuális bűncselekményt, akkor is el lesz ítélve a társadalom részéről, súlyos zaklatásnak lesz kitéve indokolatlanul.


Viszont azokkal szemben, akik szexuálisan bántalmaztak kiskorút, vagy nagykorút, szerintem teljesen korrekt a név nyilvánosságra hozatala, bár azért a szexuális bántalmazásnak is vannak különböző fajtái, én csak a súlyosabb fajtáknál tartom ezt helyesnek.


Azt teljesen meghurcolni, aki véletlenül rákattintott egy olyan szexvideóra, amin gyerek is van, és azt pedofilnak elkönyvelik, na szerintem ezért durva lenne az ivartalanítás.


Azt se tudom, hogy mennyire célravezető, hiszen kérdés, hogy mennyire szexuális indíttatású a dolog, és mennyire a szadizmusról szól az egész, amin az ivartalanítás nem segít, másképpen is lehet valakit kínozni.

2019. dec. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Ill. a pedofilia a homoszexualitással ellentétben betegség. Mi van akkor, ha már meggyógyult?


Továbbgondolva az egészet kifejezetten ártalmas is tud lenni, hiszen lehet, hogy éppen azért zárkózik el a betegségét, mert titokban akarja tartani, aztán meg egyszer csak nem bír a kísértéssel, és ott a baj.


Szóval a mihazánkosok megint mondtak egy nagyot, csak éppen nem gondolkoztak, nem értenek hozzá.

2019. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

#4 csak annyit akart mondani, hogy ha mernél mást gondolni házhoz menne mint a svédek a jobbosokhoz.


Én is támogatom. Nem tudom melyik dokis sorozatba volt, hogy a srác ott akarta hagyni a heréit a kórházba mert a kisfiukra gerjedt, aztán ügye nem herélték ki aztán busz elé lépett.

2019. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért is kellene nyilvános név?
2019. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
31%

8

Mert pl bezzegországokban még be is perelik a rendőrséget, ha eltitkolják, hogy pedofil költözött a környékre.


Azt ki mondta, hogy a pedofília gyógyulós betegség? Mert nem az. Ellentétben a homoszexualitással.


Nyugaton vannak pedofilok, akik MAGUK kérik a kémiai kasztrálást -gondolom a Mi Hazánk is arra gondolt-, hogy ne kelljen küzdeniük a belső ösztöneikkel. Van, ahol engedélyezik.


A gyerekek védelmében mindenképpen támogatom, hogy az elítélt pedofilokat kövessék, és hogy figyelmeztessék a közösséget, ahova költöznek.

Erőszakkal nem lehet ivartalanítani, de aki kéri, kapja meg.

2019. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%

Még régebben Angliában közzétettek ilyen képeket és neveket; aztán ártatlanokat zaklattak miatta, mivel hasonlítottak a képeken lévőkre, egy személyt súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba.

Mindenkinek van hasonmása, ill. olyan emberek, akik valamennyire emlékeztetnek rá; szóval sok ártatlannak lenne félnivalója.

2019. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!