Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te elfogadod, támogatod a...

Te elfogadod, támogatod a MIHAZÁNK mozgalomnak azt a javaslatát, hogy a pedofilok legyenek ivartalanítva és a nevük legyen nyilvános? Én igen.

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 12:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%
#9 szerinted a homoszexualitás gyógyítható. Minden elismerésem, hogy ilyen zsenik köztünk élnek..
2019. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
17%
A homoszexualitást ELŐIDÉZŐ-OKOZÓ dolgok gyógyíthatók, helyrehozhatók.
2019. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Látom a lelki szemeim előtt a nyilvános listát:

Kis István - pedofil

Nagy Lajos - pedofil

Szabó János - Pedofil

...


Reszkethet az összes Kis, Nagy, Szabó, mert pedofilnak van egy pedofil névrokonuk, aztán bizonygathatnák, hogy ők nem pedofilok. Biztos megértenék a "gárdisták", amikor jönnek lincselni, biztos szót lehet velük érteni.


Az önkéntes alapú ivartalanítással egyetértek, bár mi van akkor, ha kényszerítenek erre valakit? Mert lehet valakire így nyomást gyakorolni törvénytelenül, szóval csak módjával ezzel is.


Érdekes és szomorú dolog számomra az, bár ez más kérdés, hogy az eutanáziát nem engedélyezik egy halálos betegnek, pedig az EÜ olyan, amilyen, inkább szenvedjen.

2019. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

13

Az hogy legyen a nevük nyilvános, szerintem nem listázást jelent. Hanem hogy amikor valahová odaköltözik egy elítélt pedofil, akkor a rendőrség értesíti a környéken lakókat, hogy pl. a Hóvirág utcába egy a büntetését letöltött pedofil költözött. És az iskolák-óvodák-napközik is értesítést kapnak, hogy legyenek óvatosabbak a szokásosnál.

2019. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

Számomra az fontosabb lenne, hogy a pedofil papokat és azokat a papokat, akik falaztak nekik, megfosztanának minden egyházi tisztségüktől, és végérvényesen eltiltanák a lelkészi tevékenységek összes formájától. Sőt, akármilyen szexuális visszaélésről legyen is szó, ne csak gyermekekkel szembeniről. Tanárokkal ugyanez a helyzet.


És alap legyen, hogy az összes állami és önkormányzati kitüntetéstől automatikusan megfosztják őket.


Közszereplők szintén.


Ez nagyon alap kéne, hogy legyen, sajnos nem az.

2019. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Úgy látom, belenyúltam a darázsfészekbe. Rendben van.

Leszögezem, hogy nem vagyok a Mi Hazánk Mozgalomnak sem tagja, sem támogatója. (Elnézést, hogy a múltkor helytelenül írtam le a mozgalom nevét!)

Sok értelmes választ kaptam. Egyike-másika mérlegelésre késztetett és pontosítani kényszerülök a nézetemet.

Veszem sorban:

1. válaszoló: Szerintem tévedsz, mert az ivartalanított eunuchok sem éreztek szexuális vonzalmat a török pasa háremhölgyei irányában. Ebből azt következtetem, hogy pedofilok sem lehettek.

A személyes adatok nyilvánosságra hozatala nem csak arról szólna, hogy Jucust mire büntették. Erről még írok lejjebb.

2. Köszönöm.

3. Na, itt remegtem be legelőször. Helyes a feltevésed. A téves ítéleteket talán ki lehetne védeni azzal, ha nem egyetlen személy, hanem több döntene és a tények minden kétséget kizáróan a gyanúsított ellen szólnának. Tudós jogászok ezt meg tudnák jobban is fogalmazni.

4. Tudod-e, hogy a becsületembe gázoltál? A második mondatod egyöntetűen becsületsértés, de nem bocsátkozom szellemi párbajba egy teljesen fegyvertelen emberrel (aki Te vagy).

5. Nézetem szerint pedofil az, aki végre is hajtotta a bűncselekményt és nemcsak csurgott a nyála a gyermeki testre. Szerinted akkor szinte minden nő és a férfiak nagyon nagy hányada is (bölcsődei, óvodai, pedagógiai dolgozók) a pedofília 1. csoportjába tartozik, mert (idézlek): "...ártatlan módonszeret játszani a gyerekekkel."

2019. dec. 4. 17:44
 17/27 A kérdező kommentje:

Véletlenül küldtem et, ezért folytatom:

5. Az eltiltatásuk a gyerekekkel való foglalkozástól, elgondolkodtató. Ha még nem követett el szexuális bűncselekményt, akkor a nyilvánosság aligha tud róla ez irányban valamit is... Hacsak ő maga nem tette magáról közhírré, ami nem biztos, hogy való igaz is...

6. Hogy betegség-e a pedofília vagy sem, nem kommentálom. Itt arról szólt a kérdésem, hogy miként bánjon a társadalom a pedofil emberekkel (férfiakkal, nőkkel). Ha az ilyen ember már "egyszer csak késztetést érez, akkor bizony már baj van. És jó tudni, hogy kik az ilyen potenciális emberek.

7. Igen, vannak egyének, akik öngyilkosok lesznek, mert nem látnak kiutat.

8. a 9. megadta a választ.

9. Jól gondolod.

10. Régebben, de ma is vannak téves bíróin ítéletek. Bizonyára tanultak belőle. A hasonmás fennáll, csakhogy szerintem nem lenne elegendő egy név és fénykép, hanem más adatok is, amik egyediek. Szakemberek dolga eldönteni, mi legyen még ott, nehogy ártatlanok legyenek megbélyegezve.

11. Nem értek hozzá, ezért nem kommentálom, de köszönöm a kommentedet.

12. dettó a 11-el

13. Már írtam róla a 9.-nek. Az "önkéntes" ivartalanítás, ami tkp. kényszerítve lett - más lapra tartozik.

14. Igen, ilyesmivel meg lehetne oldani. Szakemberek majd elgondolkodnának fölötte.

15. Sajnos, nem csak a papok között vannak pedofilok. Megbüntetésük a bíróságon kívül az illetékes egyház dolga. Dettó - pedagógusok.

Mindenkinek köszönöm a kommentjét!

2019. dec. 4. 18:21
 18/27 anonim ***** válasza:

"10. Régebben, de ma is vannak téves bíróin ítéletek. Bizonyára tanultak belőle. A hasonmás fennáll, csakhogy szerintem nem lenne elegendő egy név és fénykép, hanem más adatok is, amik egyediek. Szakemberek dolga eldönteni, mi legyen még ott, nehogy ártatlanok legyenek megbélyegezve."


Aztán majd egyszeri Józska mg s jegyzi és ellenőrizni is tudja majd az adatokat; még véletlenül sem egy sima emlékkép marad meg neki a képről, s majd ha hasonlóval találkozik, akkor rögtön rágalmaz, rosszabb esetben támad.

Az emberek nem így működnek, csak gond lenne belőle; Indában is több embert lincseltek halálra, mert elterjedt, hogy vannak gyerekrablások.


Téves ítéletekből sajnos ritkán tanulnak, sokszor utána is kötik az ebet a karóhoz, akik először nyomoztak. Volt egy 14éves amcsi kissrác, akinél a nyomozó eskü alatt hazudott, a főügyész meg csak úgy engedte volna a vádat ellene, ha a fiú ügyvéd nélkül tesz vallomást. (Egyébként abban a történetben még a valódi tettesnek, egy bérgyilkosnak, is több gerince volt; de hiába vallotta be a tettet, nem akarták elfogadni neki, s azóta is hangoztatják a rendőrség-ügyészség részéről, hogy a fiú biztos a segédje volt. Tök reális, hogy egy gyakorlott bérgyilkos egy gyerekkel dolgozik együtt.)

2019. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18

Tévedéseket lehet találni pro és kontra. a kérdés az, hogy mi az előbbrevaló, az egyén vagy a közösség.


Ha az egyén, akkor sorozatban IS megtörténhet, hogy az első felszínes ellenőrzés után, 20 évig áthelyezgetik a zaklató tanítóbácsit, mert annyira tiszteletben tartják a személyes jogait. Aztán még az elítélés után is "elfelejtik" értesíteni a szomszédságot, hogy aki a játszótéren kedvesen beszélget a gyerekekkel, az végülis kiféle-miféle.

És sorban szedheti az áldozatait, persze elsősorban a legkiszolgáltatottabb csoportból, az egyedülálló anyák gyerekei közül.


A legvédtelenebbeket kell védeni, a gyerekeket. És nem indiai világvégi példák ürügyén védeni a pedofileket.


Külön figyelni kell a szervezkedésükre is, mint ahogy az USA-ban van pedofilok érdekvédelmi csoportja, és az európaiak sem szégyellősek, ott van az az eu képviselő is óvóbácsi, aki még reklámozza is a beteges vágyait.

2019. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha valaki zaklató, akkor ítéljék el, zárják börtönbe, tiltsák el kiskorúaktól; de nem kell kiplakátolni az arcképüket, hiszen sokukat össze lehet keverni mással, s akkor sok ártatlan fog szívni, lásd a korábbi hozzászólásnál említett brit eset.
2019. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!