Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te elfogadod, támogatod a...

Te elfogadod, támogatod a MIHAZÁNK mozgalomnak azt a javaslatát, hogy a pedofilok legyenek ivartalanítva és a nevük legyen nyilvános? Én igen.

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 12:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kiplakátolás nem hatékony, az biztos, de a kérdés nem is erre vonatkozott, hanem a nevük nyilvánossá tételére.

Az "eltiltás" semmit nem ér, már sokszor bebizonyosodott.


A gyerekeket kell védeni, először a közösségi helyek -játszóterek- bekamerázásával, pl.

2019. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
K. Istvánt helyett Kovács Istvánt pedofíliáért elítélték, ettől miért lesz biztonságosabb vagy jobb bármi is?
2019. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért, mert meglincselik az összes Kovács Istvánt, és talán köztük lesz a célszemély is. (szarkazmus)
2019. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Azt a bizonyos (valóban pedofil) Kovács Istvánt nem nagy dolog ám pontosan beazonosíttatni!!!
2019. dec. 6. 15:53
 25/27 anonim ***** válasza:
Az egyszeri embereknek igen, főleg miután csak az emlékeire kell támaszkodnia.
2019. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
64%

5.”Viszont azokkal szemben, akik szexuálisan bántalmaztak kiskorút, vagy nagykorút, szerintem teljesen korrekt a név nyilvánosságra hozatala, bár azért a szexuális bántalmazásnak is vannak különböző fajtái, én csak a súlyosabb fajtáknál tartom ezt helyesnek.”


A gyerekekkel szemben elkövetett BÁRMILYEN szexuális bántalmazás UGYANOLYAN SÚLYOS!!!!!! Ugyanis a gyereknek egy életre szóló traumát okoz.

Gondolom nincs gyereked... ha lenne, hidd el hogy bárkit eltennél láb alól, ha hozzáérne, vagy megrontaná.

2019. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26 Sajnálom, hogy nem megy a szövegértés. Egyetértek abban, hogy a gyerek szexuális bántalmazása nagyon súlyos, és életre szóló trauma lehet, de én azt mondom, hogy emellett a felnőtt nők szexuális bántalmazását is komolyabban kéne venni.


Manapság még jópofa is tud lenni, bejelentést sem tesznek, mert nem veszik komolyan, még őket ri-bancozzák le, amiért megerőszakolták, zaklatták őket. Az a hülye sportoló is nézett nagyot, hogy külföldön ügyet csinálnak a fenékre csapásból, mintha Magyarországon ez lenne a normális. Kíváncsi vagyok, ha megcsöcsörészné valaki az utcán a barátnőjét, mit szólna hozzá?! Szigorúbb büntetések és komolyabb vizsgálatok esetén rájönnének, hogy nem szabad se gyereket, se nőt, se férfit szexuálisan sem bántalmazni, zaklatni.

2019. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!