Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nagyon jó munkám, fizetésem...

Nagyon jó munkám, fizetésem van, megsértettek a főnökömet (szóvá tettem a felesége mindenkivel lefekszik) nagyon bánom, nem bocsájt meg, kitesz, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, könyörögtem, bocsánatot kértem, ígértem mindent amit lehet, de nem enged, mit tennétek helyemben?
2019. dec. 3. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mondjuk ha lek*rvázod valaki feleségét, nem tudom mit vársz.
2019. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Dugd meg jól te is a csajt.
2019. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb előbb gondolkodj és utána ne qrvázd le a főnököd nejét. Akkor sem ha igazad van.

Mégis mit gondoltál mi fog történni? A fejéhez kap, hogy jé, tényleg, milyen jó hogy szóvá tetted?

Amúgy mi közöd volt hozzá?

Nyilván nem írtál le mindent.

2019. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jól van ez így? válasza:
83%
Persze-persze.
2019. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem hiszem el, hogy ilyen hülye emberek vannak.

Ismerek másik ilyen okost is.

2019. dec. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanulj az esetből.
2019. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nap óránként legalább egyszer hogyan lehettél ekkora barom és égjen bele a fejedbe hogy mindent gondolj meg jól mielőtt megcsinálod
2019. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A Munka Törvénykönyve nem tartalmazza a felmondás lehetséges okai közt, hogy a munkavállaló leqrvázza a főnök feleségét. Vagyis, perelhetsz, kérhetsz kártérítést az elbocsátás miatt.

De ha egyszer ki akar rúgni, akkor semmiképpen nem lesz értelme maradni, mert rossz életed lesz. És a kártérítés összege se biztos, hogy fedezni fogja az eljárási díjakat.

2019. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!