Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A csendháborítás Szilveszter...

A csendháborítás Szilveszter napjára is ugyanúgy érvénybe van és vonatkozik?

Figyelt kérdés

Óriási egy bulit tervezünk itthon csapni, viszont ahol élünk sorházak vannak, tehát közösek a falak...

Ha előre megbeszélem szomszédokkal akkor nem lesz probléma szerintetek?

Minden évben más házánál szervezzük és tavaly annyira dübörgött minden, hogy szó szerint megrepedt a csempe a konyhában 😅😅😅

Illetve az egyik állat haverom felmászott a tetőre és azt ordibálta, hogy "ho ho ho ho, megjött a a Mikulás, aztán belevizelt szó szerint a kéménybe" 😂

Viszont nem zavart ott senkit mivel a környéken senki nem volt otthon..


Titeket zavarna ha a szomszédba ilyen durva buli lenne? Mit gondoltok?



2019. dec. 16. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen itt melletünk mindkét lakásban itthon lesznek, sőt még szembe is...
2019. dec. 16. 14:02
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Szilveszterkor általában mindenki kicsit elereszti magát, de az azért engem is zavarna, ha a szomszédomban egy rakás idióta szétveri a házat, hiszen abból nekem is károm származhat.

Egy dolog satura lerészegedni és ordibálni és egy teljesen más dolog anyagi kárt okozni, meg ilyen idiótaságot csinálni, mint belehugyozni a kéménybe...

2019. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Molyember ***** válasza:
48%
Persze. Ilyenkor nyilván elnézőbb mindenki, de ha nagyon állatkodtok, akkor minden további nélkül kihívhatják a rendőröket. Nekik meg nem lesz jó kedvük, hiszen dolgoznak Szilveszter este, és egy csapat agyhalott tinit kell fegyelmezniük. Szerintem menjetek oda, ahol tavaly voltatok. Jó dolog lázadni, de egy morcosabb rendőr nagyon el tudja rontani a bulit. Nem beszélve arról, hogy ha valaki nem a rendőröket hívja, hanem szintén ittas állapotban bekopog, majd kioszt pár pofont. Szerintem ne csináljátok.
2019. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Szilveszterkor oké hogy buliztok, de miért kell ehhez idióta gyökér módjára viselkedni?
2019. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Ezt meg kell beszélni a szomszédokkal. Csúnya birságba lehet belefutni.Ha azok az emberek beleegyeznek akiket ez zavarna, akkor nincs gond. Csendháborítás esetén nem is fontos a zajszintet bizonyítani. Elég, ha a zajkeltés érzékszervileg igazoltan zavaró, és indokolatlan ez kimeríti a csendháborítás fogalmát. NINCS dB!! Zenehalhatás meg ugye indokolatlan. Tehát kérd a szomszédok beleegyezését. Mikor mi rendezünk kerti partyt, mindenkit megszoktam kérdezni, hogy van e kedve csatlakozni vagy a szilvásváradi panzionkba eltölteni egy hétvégét!
2019. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Most a kérdés a lényeg vagy megpróbáltál " dicsekedni ", hogy mennyire vagytok hülyék?
2019. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!