Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Éjszaka, ordenáré szövegű...

Éjszaka, ordenáré szövegű zenét bömböltetőkkel szemben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Konkrétan pár napja rendszeresen, éjszaka ezt szokták itt a lakótelepen teljes hangerővel üvöltetni, kis keresgélés után megtaláltam: https://www.youtube.com/watch?v=gTi_knzCQFk (mellesleg ennek mi köze a Belgához?!)


És ezt hallják a gyerekek is. Rendőrség persze mire kiér, csend van.



2019. júl. 10. 07:22
 1/6 anonim válasza:

Nem sok mindent, ahogy lemegy a nyár ezek a bandázó fiatalok úgyis eltűnnek az utcáról.


Az meg hogy a mai gyerek ezt hallja, nem téma.

2019. júl. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Ha összefogna a lakó közösség, ami magyar országon, ebben a langyos fos társadalomnak nevezett valamiben sajnos sanszos, hogy nem fog megtörténni.


Normál esetben rendőrt, akkora küldenének ki mire kb feltudnának venni egyet, annyira nincs ember, aki meg van az is beleszarik mindenbe, vagy közmunkásnak is alkalmatlan lenne normális helyeken.


Esetleg azt lenne érdemes megpróbálni, hogy bejelentitek, hogy fekete ruhás, kopasz, bakancsos fiatalok neonáci dalokat énekelnek, rasszista gyűlölet keltő megnyilvánulásaik vannak, esetleg betyár seregeseket is láttatok és több ártatlan munkából hazafelé tartó romát is inzultus ért már a környéken, ti is rettegtek, küldjenek valakit mielőbb. Ne lepődj meg, ha kisbuszokkal jönnek ki. Ha megkérdezik miért mondtad ezt, akkor megmondod, hogy így láttad, ezt hallottad másoktól is, sajnálod, ennek az országnak az az egy szépsége, hogy hülyének lenni jogodban áll..

2019. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
A férjem lement 2 éve egy papucsban,a kb 10 fős csapatból 3nak bevert egyet,aztán kipakoltatta a zsebüket,a pénzt összegyűjtötte,a füvet visszadta nekik,majd hazaküldte a srácokat,aztán hazacsoszogott. Többet nem jöttek oda zajongani.
2019. júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A férjed egy nagyon jó és tökös ember! :)
2019. júl. 12. 06:47
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Az éjszaka közepén arra ébredtem, hogy egy részeg banda üvöltözik a ház előtt!

Első ötlet: rendőrség /mert ez a dolga/ -elvetve.

Második ötlet: személyesen /mert egy született Rambo vagyok/ -elvetve.

Harmadik ötlet: tudom, hol tartja a kisebbik fiam a csúzliját! :)


Néhány lövés után eltakarodtak.

2019. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer kivittem a pisztolyomat és keresztül lőttem a hangfalát a kis s..gfejeknek, miután sokadik felszólítást követően sem hallgattatták el a "zenét". Csodálatos módon kuss lett.
2019. júl. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!