Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki oda áll a kapumba...

Ha valaki oda áll a kapumba és ott ordítozik hogy én tartozom neki x összeggel és adjam meg, és nem akar elmenni hívhatok rendőrt?

Figyelt kérdés
Egy illető rajtam keresi az egyik tárgyát amiről fogalmam sincs hol van. Azt mondja 40 ezer és jön az áráért. Eszembe sincs fizetni azt se tudom miről beszél. Ilyenkor mi a teendő. Hívhatok rendőrt ha nem tágít?
2020. jan. 2. 21:15
 1/2 árokpart ***** válasza:
96%
Hogyne azonnal hívd rá a zsarukat, legközelebb majd nyugton marad ha garázdaságért megráncigálják. Mert ez az és ráadásul közterületen.
2020. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább zaklatásnak tűnik a dolog, nem garázdaság, de ha túllép egy határon, akkor még becsületsértés is szóba jöhet. Vedd fel videó, hang, jó lesz majd bizonyítéknak, és persze hívd ki a rendőrt, tegyél feljelentést.


Akár perelheted is.

2020. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!