Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kisfiam második osztályos és...

Kisfiam második osztályos és napközis. Du. az egyik ötödikes fojtogatta. Elfutott az ideg és a gyereknek adtam egy kis pofont. Szülei feljelentettek. és az iskolát is. Mire számíthatok a feljelentés miatt?

Figyelt kérdés
Aki fojtogatta az a gyerek igazgatóit kapott.Folyamatosan problémák vannak ezzel a gyerekkel és a két testvéréve a kicsiket zaklatják.
2008. nov. 19. 17:40
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
83%
Engem is fojtogatott egy hülye gyerek 1x régen a suliban. Anyám akkor felhívta a fiút, és a szüleit is, és nagyon megfenyegette:) aztán nem bántott többet. Amúgy ha az én gyerekemmel történne ilyen, biztos először lekiabálnám, aztán ha szemtelen kicsit megrángatnám a gyereket, az tuti.
2008. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezd fordulni a világ, mos 24 vagyok de mikor még én suliba jártam símán leadtak a tanárok egy-egy pofontost. A tesitanárom, nyugodjon békében rendesen szórta, hol ezért hol azért, de mindenki szerette akkor is. Rosszabb ember ezektől senki nem lett...


Sajnálom az anyukát, akivel az eset történt. Engem párszor elvertek suliba, volt hogy azért mert rendkívül kövér voltam, nem tudtam mit tenni elviseltem.



Egyébként az ilyen gyerekeket ténylegesen szankcionálni kéne valahogy jelképesen, mert az az egyik legnagyobb gond , hogy nem érzékelik tettük jelentősségét. Szal ha nem is pofon szerintem párszor estig ott maradhatnának takarítani a suliban felügyelettel, vagy ezer efféle ötlet lehet, de az hogy egy lapra ráírnak valamit egy gyerek számára sok mindent nem jelent, ha csak nem csapják otthon meg érte, de az meg már más téma.

2008. dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondanék tippeket, figyelmesen olvasd vég!


1., A gyerekedet fel kell készíteni ilyen esetekre! Ha van férjed/fiútestvéred/férfirokonod, tanítsa boxolni! Tanítsd meg arra, ha rászállnak (!!) akkor üssön vissza, de teljes erőből, mert ha "picike pofonkát" ad, attól nem változik semmi!


2., Egyik ismerősöm mesélte, volt egy férfi, bántották a gyerekét cigányok. Fenyegették, stb... Fodrászként dolgozott ez a hapsi, és bejött hozzá egy cigánygyerek. Frizura kész, - mivel tartozom? - Tudod, lenne ez, meg ez...

A gyereket "jómodorra nevelte" és nem piszkálta többet a kisfiút sem senki.


Igazából ha én lette volna ott, felkentem volna a falra a gyereket, de csak dühből. Szóval csak úgy ilyet nem csinálnék.


A támadót/támadókat megrémíszti a hirtelen reakció! Ha oda akar ütni a gyerek, lenduletből kézkicsavarás, vagy hasbavágás. És ez csak önvédelem, amit a támadó provokált!

2009. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
79%
Ez az eset mar eleg reg volt,azota biztos volt kovetkezmenye annak a pofonnak amit a kedves ontorvenyeskedo kerdezo osztott,az ilyen igazsagtetelnek a gyermek issza a levet...meg akkor is ha a szulo a sajat gyermeke miatt elveszti a jozan eszet...
2009. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!