Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegális autóbontót csinált...

Illegális autóbontót csinált a szomszédom a szemben lévő telken, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Üdv. Mit tehetek ha szembe szomszédom autóbontót csinált a kertjében (kb.10 autó bontódik). Mikor megkértem hogy ne legyen felelőtlen és ne csináljon szemétdombot, (Mi sokat dolgozunk azon, hogy szép igényes legyen a kertünk,5 kukával szelektíven gyűjtjük a hulladékot), annyit válaszolt, ez az Ő kertje azt csinál amit akar! Nem vagyok feljelentős típus, de ezzel kiütötte nálam a biztosítékot. Esetleg valami tanács, ötlet? Kösz előre is

2020. febr. 14. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

8/10


Arra gondolok, hogy ha nem külföldi papíros autót veszel donornak,hanem magyar papírost,azt hogy adod le a méhbe legálisan. Vagy a bontóba. Ki fog átvenni egy rakás lemezt, legálisan. Igen, tudom, vannak bontók ahol elég a kivágott alvázszám, és már adják is a végleges kivonás igazolást, de ugye az nem egészen legális.

2020. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

31 évvel a rendszerváltás után még



Mindig a kiskapukat keressük, ahogy azt negyven év alatt kellett. Ezért sem lesz menő ország. Ez a másik oldala az éremnek.

2020. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha magyart nem lehet leadni akkor lehet pont ez a rejtély megoldása miért áll "kb 10" autó a kérdező szomszédja telkén? :D


Amúgy meg egy donor autó azért nagyjából egyben marad hogy le lehessen adni.


De amúgy ez már elég off-topic, a kérdező kérdését nem befolyásolja.

2020. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
52%
Mi a faszt foglalkozol a szomszéddal?
2020. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!