Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szomszédom lejtőre parkol....

A szomszédom lejtőre parkol. Amikor tolat kifelé talpig nyomja a gázt s úgy jön ki. Ezt vagányságból csinálja, vagy csak így tud kijönni?

Figyelt kérdés
Szemmel látható,hogy lejt az út, de vajon simmán kuplungból nem tudná kivenni az autót? Kb. 4000 fordulatra viszi fel és úgy szedi ki, ami igen jól áthallatszik és zavaró. Mi a véleményetek vagánykodni akar,vagy csak így megy neki?
2012. ápr. 24. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereti az égett kuplungszagot.
2012. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja majd jól leég a kuplung aztán nézhet nagyokat .
2012. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak kiváncsiságbol milyen kocsi?
2012. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet balf.sz másképp nem megy neki.
2012. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ügyetlen, én hány embert látok aki elindulni is úgy indul el, hogy 3-4000-ig pörgeti a motort ami amúgy alapjáraton is elindulna...
2012. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem "Veszélyes emelkedő" táblával jelzett hegyi kaptatóról van szó, akkor szükségtelen padlógázzal indulni. Vészesen alulmotorizált autó esetén (pl. az itthon egykoron divatos négyméteres, majdnem-középkategóriás batár a létező legkisebb szívómotorral) lehet rá szükség, hogy úgy rendesen odalépjen neki, de mondjuk nem tudom elképzelni, milyen autó lehet az, ami csak 4000-es fordulaton hajlandó elindulni.
2012. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!