Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy nő zaklatással, moleszt...

Ha egy nő zaklatással, molesztálással vádol meg megalapozott a védekezés azzal, hogy homi vagyok?

Figyelt kérdés

Történik ilyen sok, hogy nők haszonszerzés miatt jelentenek fel férfit , hogy molesztálja/ zaklatja.


Na, ha azzal védekezek, hogy homi vagyok és a férfiak hoznak lázba ,az helytálló a bíróságon ? Nem kell bizonyítani sehogy, ügye? Tehát értve azt, hogy legutóbbi partner, vagy ilyesmi...


2020. febr. 16. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5

Ez azért kicsit fura. Pont a suli az, ahol a kamaszkori megkergülés keretein belül elég sokakkal előfordultak taperolós túlkapások (nem mintha oké lenne). Ha pedig rendes embernek ismernek, a téged hamisan vádló illetőt pedig gonosznak és számítónak, valószínűleg az illető járatja le magát.

Amúgy a nagy többségünk leéli az életét anélkül, hogy molesztálás gyanújába keveredne, erős nőtöbbségű közegben is. Ha mindkét bekezdés így volt a valóságban, és benned dolgozó felnőttként is "nem megyek oda, ahol nők vannak"-jellegű sebeket hagyott a dolog, akkor irány a pszichológus.

2020. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kéredező: akkor ha jól értem a kövér lányok is számítóak és zaklatással vádolnak minden férfit, vagy ők kivételek lennének? Ha kivételek, miért nem keresel magadnak egy kövér lányt?


És olyan normális nőkről nem hallottál még, akik tényleg a kövér emberekre buknak, vagy egyáltalán nem zavarja őket ha a leendő partner kövér, csak normális és megbízható legyen? Elárulom: léteznek ilyenek is!

2020. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

No, azért a kérdező félelme nem alaptalan....


Én dolgoztam nem rég egy olyan helyen ahol nő többlet van... jött egy új csaj, haverkodtam vele, kikísértem a buszmegállóba. Pár napra rá azt halottam vissza, hogy ő az öltözőben azt mesélte, hogy zaklatom... gyorsan ott is hagytam ezt a helyet... nem azt mondom, valószínű bennem is meg van a hiba, de bennem van annyi tartás, hogy ha ilyennel vádolnak meg valahol akkor tovább állok. És én egy átlagos alkat vagyok...


Na, de nem akarlak megijeszteni, egyszerűen óvatosnak kell lenni, főleg egy munkahelyen. Ha nem vagy egy kis kedvenc akkor jobban jársz, ha inkább nem nagyon barátkozol senkivel, se férfi, se nő, csak szakmai szinten tartod a kapcsolatot

2020. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!