Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha te lennél a bíró, mit...

Ha te lennél a bíró, mit gondolnál erről? (A héten jönnek értem a rendőrök elvezetni)

Figyelt kérdés
Van egy ember egy 40 éves aki feljelentett mert csunyákat írtam neki, és a héten szinte biztos hogy jonni fognak elővezetni,( már volt 2 tárgyalás ahol nem jelentem meg) na a tényeg hogy csináltam egy youtube video és ha te lennél a bíró és ezt elmondanám neked mit mondanál? [link]

2020. márc. 9. 14:36
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Mást nem nagyon tudok mondani, 3 szó miatt felentett fel, semmien ugyem nem volt és ezt nemis értem hogy, hogy a kacsahápogásba mehet bíróságra
2020. márc. 9. 14:38
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megvallva a szitutól simán lehet, hogy eltekintenének, de az, hogy nem mentél önként az tutti súlyosbító körülmény és sok pénzedbe fog kerülni.
2020. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ja, tudom... valami 30 ezer a tágyalás, meg ugye minimum 10 ezer mert kijottek a rendorok, meg valami 25kmerenklnt 2500ft szóval minimum 50 ezer, vicces
2020. márc. 9. 14:43
 4/27 A kérdező kommentje:
Csak attól parázok hogy minden szavamat kiforgat majd a bíró, és szimpátia alapján dont, látja hogy nincstelen csöves vagyok, aki alig tud beszélni, stb és simán eltudnám képzeli hogy sokkal jobban neki kedvezz, foleg hogy vele már 2x találkozott a 2 tárgyalás ahol nem jelentem meg
2020. márc. 9. 14:46
 5/27 A kérdező kommentje:
Remélem még lesz egy pár válasz mert ezt a video nem sokáig akarom fenthagyni
2020. márc. 9. 14:47
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt egy válasz:

1) a bíró nem szimpátia alapján fog dönteni, hanem azok alapján az információk alapján, amit kap.

2) 2 tárgyaláson nem jelentél meg, ez nem jó pont. Mégis mi értelme volt? Gondoltad, hogy ha nem jelensz meg, akkor majd elfelejtik?

3) én ha bíró lennék és elkezdenéd kritizálni a törvényt, hogy miért kellett neked idejönnöd csak mert feljelentettek és hogy mész majd haza, akkor biztosan nem értékelném. Ha viszont elmondanád normálisan, hogy mi történt, esetleg megbánást tanusítanál, az biztosan jobb lenne.

4) ha már tudod, hogy mész a bíróságra, akkor szedd már össze a gondolataidat, mert amit itt mondasz annak se füle, se farka, beszélsz többszáz kilométerről meg hogy fogsz hazajutni, meg miért vagy te ott egyáltalán, de ez marhára nem fog érdekelni semmit, semmi köze az ügyhöz.

Ennyi

2020. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az irány! Ha elmebetegnek tetteted magadat, ahogy a videón, akkor korlátlanul enyhíthető a büntetésed. Persze kényszergyógykezelésre ítélhetnek.
2020. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

NE is haragudj, de te elvégezted az általános iskolát (mert ezt nem tudom elképzeln!)? Vagy annyita buta vagy, hogy nem tudsz két épkézláb mondatot elmondani önállóan? Ezt a zagyvaságot is csak többszöri súgással tudod összehozni?

Ha nekem adnád elö ezt, azt mondanám, hogy nem vagy normális.

2020. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mi volt ebbe elmebeteg? Mert néztem hogy mi megy el a ház előtt?
2020. márc. 9. 15:05
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mi volt ebbe elmebeteg?"


Kezdjük azzal, hogy normális ember nem félmeztelenül csinál magáról egy ilyen videót (meg semmilyet sem). Folytatni nem is érdemes.

2020. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!