Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fejér m. Személy és vagyon-őr...

Fejér m. Személy és vagyon-őr vállalkozó-ként,28 vagyonőrt foglalkoztattam. Az éjszaka egy nem várt ellenőrzéskor történt a bukta. Vagyonőr ellenőrök buktatták meg a vállalkozásomat. Feketén alkalmaztam mindenkit. Mire számíthatók?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 22:22
 1/7 anonim válasza:
Pár éve én is dolgoztam egy ilyen cégnél. Ott 80 millára büntették meg a hapekot.
2020. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős dolgozott ilyen próbálkozónál.

Ott vagy 30M volt a NAV számla, de az semmi nem volt ahhoz képest, hogy pár őr meglátogatta, és eltörték a térdeit.

2020. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
fejenként 5-6 millió bírság és az elmaradt járulékokra lehet számítani....de a kérdés kamu, nincs ilyen hülye vállalkozó, meg azok általában azért írni tudnak...
2020. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon a lényeget írtam le, nem szeretek litániákat tartani.Évekig sikerrel jártam a fenti vállalkozásomban, most ennek vége, mindent lefoglaltak az ellenőrök, meg a rendőrök. Hova jutott ez a szakma? Még vagyon-őr ellenőröktől is tartani kell, ami eddig nem volt. Bízok abban , hogy első alkalommal figyelmeztetésben részesülök. Az meg hülyeség, hogy milliós bírságra készülhetek. Ez lenne a helytálló. Nem?
2020. márc. 12. 10:41
 5/7 Micimacko67 ***** válasza:
2020. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak öregségi nyugdíjasokat foglalkoztattam, azokat nem kell bejelenteni. Szerintem teljesen törvényesen működtettem a vállalkozásomat. Ez egy túlkapás volt a vagyonőr ellenőreitől. Kártérítést kérhetek egy peres eljárásban?
2020. márc. 12. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem, volt időd helyesírást tanulni.
2022. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!