Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Németországban is nézhetem?

Németországban is nézhetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne, hogy az online filmnézést büntetik Németországban? Pl. Sorozatbarát, vagy online filmek.hu

Azt tudom, hogy a letöltést büntetik, és nyilván ezek az oldalak sem legálisak (itthon sem)

De az érdekelne, hogy tudja e valaki, hogy ezért járhat e büntetés.


Köszönöm!



2019. jún. 5. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
5 évig torrenteztem Németországban minden jellegű büntetés nélkül
2019. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Komolyan? Akkor gondolom az online filmnézés ehhez képest semmi :D

Én letölteni nem szeretnek, nem létszükséglet, de néha jó lenne 1-2 filmet megnézni, és gondoltam inkább rákérdezek, hát ha van valakinek valami infója erről.

2019. jún. 5. 21:09
 3/5 viki0925 válasza:

Volt, hogy torrenteztem, akkor még nem hallottam, hogy Németországban ez tilos , bár erre is vannak megoldások,ki lehet játszani, de nem vagyok valami informatikai zseni ,úgyhogy a módját pontosan nem tudom. Csekket nem kaptam, de hallottam olyat, aki igen.


Online nyugodtan nezheted ,nem tiltja semmi

2019. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sem az online filmnézést, sem a letöltést nem büntetik.

Az egyetlen, amiért csekket (elég vaskosat) lehet kapni, az a MEGOSZTÁS.

Ez ugye jellemzően torrent hálózaton történik seedelés néven - de csak akkor érhető tetten, ha nyilvános, nyílt hálózatot használ az ember.

Az ncore nem ilyen.

2019. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2019. jún. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!