Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem szankcionálják a...

Miért nem szankcionálják a koronavírusos mémeket?

Figyelt kérdés
Az emberek szeretnek viccelődni a szexualitással: ok, szeretnek viccelődni a vallással: ok, bár ilyesmikért is pereltek mér embereket. De most itt egy világjárvány, az emberiség jövője teljesen elbizonytalanodott, senki nem tudja, hogy fél év múlva hány ember fog egyáltalán élni, és még azoknak is hánynak lesz fedél a fejük fölött. Erre az internet tele van a koronavírussal poénkodó képekkel, viccesnek gondolt, valójában rendkívül ízléstelen mémekkel, filmes utalásokkal. Nem lehetne betiltani ezeket? Nem vagyok prűd, de ez baromira szembe megy minden erkölcsi morállal ebben a nehéz helyzetben.

2020. márc. 18. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy a humor az egyik legjobb eszköz a megkuzdesre
2020. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet betiltani és nem is szabad. A humor a legjobb feldolgozási módszere bármilyen problémának. Én komolyan veszem a járványt, veszélyeztetett vagyok, ha elkapom, akkor valszeg nem mászok ki belőle, de minden jó mémet nagyra értékelek, ezeket is. Ideje lenne kiszedni a karót a seggedből.
2020. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kinek ártanak vele?
2020. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem kell és kész. Vannak ennél fontosabb dolgok is. A humor olyan mint a láb, van akinek van, van akinek nincs...
2020. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire pánikolni, az emberiség jövőjét egyáltalán nem fenyegeti a vírus. Azért vannak a lezárások, hogy ne egyszerre betegedjenek meg az emberek, s terheljék le teljesen az ellátó rendszert.


Mémek között láttam több vicceset is; vidámság jót tesz az embereknek, a félelmet is könnyebb ilyennel oldani.

2020. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Miért szankcionálnák?
2020. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!