Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyhogy semmilyen tamogatast...

Hogyhogy semmilyen tamogatast nem kapok ha lejart a munkakeresesi tamogatasom 0 pénzel kell othonmaradjon a magyar? IGAZSÁGOS EZ?

Figyelt kérdés

3 hó. utan sem tudtam elhelyezkedni es most senki sem alkalmaz.


SEMMILYEN tamogatast nem kapok pedig evekig vontak az adómból .

Megallapitottak h a ferjemnek van elegendo penze 2re is így EN SEMMIT SEM KAPOK !


Es nemcsak én hanem sok 100an lesznek hamarosan hasonló helyzetben az országban.

Kulfõldön ilyenkor adnak nem kis támogatásokat, csak itt miert nem tesz a kormany semmit?



#munkanélküliség #munkakeresõ ellátás #munkakereso tamogatas
2020. márc. 19. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
NEM NEM SOHA!!!
2020. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak halkan kérdezem meg, kire tetszett szavazni 2010-ben, 2014-ben és 2018-ban, kedves kérdező??? :)
2020. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mert melyik kormany segített volna jobban a munkanélkülieknek? De komolyan kerdezem, semmilyen vitat nem szeretnek kirobbantani, egyébként is nagy sz..arban vagyok
2020. márc. 19. 16:00
 4/17 A kérdező kommentje:
2010-2014be pont kulfoldon dolgoztam , ezutan jottem vissza az orszagaba, ahol 3hónapja munkanelkulive valtam
2020. márc. 19. 16:02
 5/17 A kérdező kommentje:

De milyen szemet dolog ez h semmilyen tamogatast nem adnak ennyi munka utan!

Dogoljon éhen ha pont elveszíti az állását?

2020. márc. 19. 16:05
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

egy gazdasági válság áldozattal jár. az pedig nem igaz, hogy semmit nem kapsz, az elején te is leírod, 3 hónapig kapsz álláskeresési támogatást...


vagy szerinted az fair, hogy mondjuk a végtelenségig kapná mindenki, és te meg akkor úgy volnál vele, hogy akkor minek is próbálj dolgozni.


valószínűleg be fognak zárulni a lehetőségek eléggé, de nem halsz éhen, te magad írod, hogy férjednek van jövedelme...ha van hitel, lehet a törlesztést szüneteltetni...nem értem, miért gondolja bárki is azt, hogy neki jobban szüksége van a pénzre, mint másnak...nem sok100 emberről van szó, hanem majd több 10ezren fognak munkanélküliek lenni...szerinted miből lenne akkora a szociális ellátásnak arra pénze, hogy mindenkit kitudja meddig eltartson?

2020. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Varjal kicsit.

Legalabb 30e kellene adni mindenkinek aki dolgozott eveken at es pont ugy alakul h nincs munkaja.

Mert te honnan tudod h 1x nem fogod elveszteni az allasod?

Megis mibol fizesd majd a tb-t es ha mindent megtettel es pont ugy alakult a helyzet kellene vmi tamogatas.

Nezd kulfoldon is tobb 100eurot kapsz ha otthon vagy akkor is

2020. márc. 19. 16:22
 8/17 mindentudó99 ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2020. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
a NER előtt nem 3 hónap volt a munkanélküli segély, bár akkor se volt ideális. Tessék legközelebb baloldali pártra szavazni (lehetőleg ne olyanra, amelyik már volt hatalomban).
2020. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel akkor lennék munkanélküli, ha ilyen intézkedések miatt méglejjebb jutna az ország gazdasága...
2020. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!