Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Álláskeresési járadékot...

Sugica kérdése:

Álláskeresési járadékot szeretném igényelni. Igazolólapot kérnek, de nincs nálam egyik sem (4 melóhelyem volt a 3 év alatt) és most azt kérik, hogy vigyem be. Lehetséges, hogy elvették ott az igazolólapokat? Én már nem emlékszem.

Figyelt kérdés
Nem találom itthon, csak az igazolólapok hiányoznak. Azt mondták vigyem be. Hihetetlen.. szerintem elvették tőlem, akkor hogy vigyem be? Minden más papír meg van csak az nincs. Nagyon mérges vagyok, harmadjára fogok bemenni. Próbáltam elérni az előző munkahelyeket, de a vírus miatt csak egy helyről tudtam megszerezni a másolatot az igazolólapról persze e-mailben. Járt már így valaki? Lehetséges, hogy ott vannak a papírjaim csak lusták megnézni?

2020. márc. 22. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy amikor felmondtam a melóhelyen rögtön bementem mindig bejelentkezni oda, vittem az összes papíromat és valszeg elvették akkor.. ezért nem emlékszem, de érdekes, hogy csak az igazolólap hiányzik.. minden más meg van!
2020. márc. 22. 20:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvették? :o Szép zöld könyvecskéd nincs? Ha be voltál jelentve akkor megvagy a "rendszerben", ha nem voltál bejelentve akkor meg sz...r ügy.
2020. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!