Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi álláskeresési járadékot...

Mennyi álláskeresési járadékot kellene kapnom?

Figyelt kérdés
Ma voltam bent a münkaügyiben és igényeltem álláskeresési járadékot. Az előző munkahelyemen 1 év 7 hónapot dolgoztam. Bruttó keresetem 138.000 ft volt. 58 napra állapították meg a járadékot napi nettó 900 ft-al. Ami osszesen 52000 ft körül van. Én egy kicsit kevesellem ezt. Szerintetek? Valaki ért hozzá? Hétfőn tudok csak visszamenni, mert csak délig voltak, telefont se vették fel. Én meg sajnos csak itthon szembesültem vele, hogy ez lehet kevés, mikor hazaértem. Anya mondta, hogy ezt ő keveselli. Én nem tudom mennyit kéne kapnom, még soha nem járt nekem ilyen járadék. Az internetes kalkulátor is sokkal többet mutatott mikor megnéztem az előbb. Valaki volt már ilyen cipőben? Köszönöm, ha segítetek! :)

2019. szept. 27. 12:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!