Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kijárási tilalom alatt nem...

A kijárási tilalom alatt nem lehet meglátogatni a párom?

Figyelt kérdés

Ha nem lakunk együtt, akkor ez tiltva van?

Mert érdekes, hogy sétálni az erdőben, fodrászhoz menni meg ilyenek továbbra is alapos indoknak számítanak.

És ha mondjuk megállít valakit a rendőr, hogy dönti el, hogy igazat mond-e? Mi alapján bírságolnak?



2020. márc. 28. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha használtatok mostanában tömegközlekedést vagy voltatok társaságban (bármelyikőtök), akkor nem javaslom a találkozást. Ugyanis fennáll a veszélye, hogy valamelyikőtök vírushordozó, a családtagoknak is át tudjátok adni, nemcsak magatok között.


Felesleges hasonlítanod magad azokhoz, akiknek kötelező járni dolgozni még ilyen időkben is. Neked nincs semmi dolgot, csak annyi, hogy minél kevesebbet mozdulj ki. Velük ellentétben Te meg tudod tenni, hogy csökkentsd a szociális érintkezést. Úgyhogy tedd is, ez minden állampolgár felelőssége.

2020. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ezzel, pont a nyugdíjasok szarják le a legjobban a kijárási korlátozást, nehogymár emiatt ne találkozz a pároddal!

Annyi, hogy ne nyalogasd a tömegközlekedésen a kapaszkodót, meg ne ölelgess meg minden embert útközben. :D

2020. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én dolgozom továbbra is, nem tehetem meg, hogy otthon maradok.

És autóval szoktam közlekedni.

2020. márc. 30. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!