Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez a maradj otthon milyen dolog?

Ez a maradj otthon milyen dolog?

Figyelt kérdés
Szerintem ez degradáló, nem jó a kifejezés , pl egy faluban miért kellene otthon maradni.. inkább ugy kellene mondani h kerüljük egymást. megértem egy nagyvárosban oké, de falun miért ne mehetnék a szabadba, senki nem fertöz meg se fordítva. a bezártság depresszióhoz vezet, ami legyengíti az immunrendszert, és kész a baj.
2020. ápr. 1. 22:36
1 2
 1/15 árokpart ***** válasza:
57%
Elsősorban nem is a falvakra gondolnak hanem a városokra.
2020. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, kérdező!

Egyébként olvasd el a szombattól érvényes kijárási korlátozás jogszabályi szövegét. Annyi helyre és annyi okból kimehetsz, hogy felsorolni se győzném.

2020. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Hülye dolog...


Én is mentem már 3szor kirándulni meg megyek is.

Anyám meg ki van akadva, hogy minek megyek, ne menjek, hazahozom a vírust stb.


Hogy kapnám el ha autóval megyek, nem állok meg sehol csak a "végállomáson", és ahova megyek ott amúgy is alig van ember.

2020. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
"e falun miért ne mehetnék a szabadba," Városban is mehetsz a szabadba és falun sem jo végigjárnod az ismeröseidet, hogy "megkoronázd! öket. Tulajdonképpen nem értem, hogy mibe akarsz ezzel belekötni?
2020. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
A falvakban miért nem tudnának fertőzni? Dehogynem. A kocsmában, itt ott.
2020. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
A nyomatékosság kedvéért jobb így, mint valamilyen mézes-mázas-nyálas szöveggel kérni, hogy "méltóztassanak már otthon maradni".
2020. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 90%-a degenerált, és képtelen lenne felfogni egy ennél összetettebb üzenetet. Jelzem, semmi sem igazolja, hogy van bármi értelme ennek az elzárkózásnak
2020. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Maradj otthon, de amúgy ha mész bárhova, az se baj, esetleg egy ejnye-bejnye. Ja és egyébként dolgozz ugyanúgy és örülj ha van még munkahelyed.


De amúgy maradj otthon.


Tényleg viccesen hangzik, az is.

2020. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak nekem olyan zavaró, hogy "maradj otthon" Valaki kitalálta a sok buta pedig ismétli utána, mint ha ő nagyot mondana, helyette inkább a logikát kell használni már akinek van és kerülni a kontaktot, azt megértem h bezárnak a kocsmák meg minden értelmetlen hülyeég.. ilyenkor a szabadba kell menni, energiával, napfénnyel és mozgással feltöltődni, ami pedig a mentális egészségnek is jót tesz, de hát ki szabja meg h mi legyen, természetesen a pénzéhes hatalmon lévő kormány..

Hát na ez van...

2020. ápr. 1. 23:05
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
"Csak nekem olyan zavaró, hogy "maradj otthon"" Igen. Csak neked zavaro. Megnyugodhatsz. Csak neked! Itt és most, csak neked! Te egy ilyen különleges .....lény vagy!
2020. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!