Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Falopással gyanusítanak Mit...

Falopással gyanusítanak Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy baratomat megcsalta a baratnoje. Kijarasi korlatozas van de megis kimentem vele beszelgetni 2falubal odébb. At ultunk az o autojaba es elmentunk egy tanya felé kocsikazni, beszelgetni. Megalltunk egy facsomonal cigizni ami ki volt pusztitva szo szerint.Aztan miutam elszivtuk elindultunk haza. Ám meg állítottak a rendorok es igazoltattak, atneztek a kocsit.Talaltak benne 2 baltat es 1 fureszt. Amirol en nem tudtam, hogy ott van!!! Es azzal gyanusitanak, hogy mi vagtuk ki a fakat. Es helyszini birag 40ezer plusz kapunk idezest kihallgatasra. Hiaba mondtuk, hogy csak beszelgettunk nem hittek el es undorito modon beszeltek velunk. Mit tegyunk? Mi varhat ránk a továbbiakban ha nem hisznek nekünk???
2020. ápr. 9. 04:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A fa hová lett, amit állítólag elloptatok?
2020. ápr. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 L.. István ***** válasza:
Volt nálatok, vagy otthon fa, aminek nem tudtátok igazolni az eredetét? Nem. Látta valaki, hogy vágtátok? Nem. Ez semmi. Sajnos egy ügyvéd szerintem kell.
2020. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"2falubal" idébb kellett volna beszélgetnetek! :)


A "facsomot" pedig nem kellett volna "kijelölt dohányzó helynek" nézni!


Viszont amiért "undorito modon beszeltek" veletek a "rendorok", 10 millás kártérítést is kaphattok, (fejenként)!


Nyugodj meg, nem jöttök ki rosszul ebből a baltás sztoriból!

2020. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor a biro urat is itéljék el kiskoru megrontásáért! (A szerszáma megvan hozzá!)
2020. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Egy darab agat nem vittunk haza. Akik kivagtak egy csomoba hordtak es ott volt. nekunk az autoba sem volt fa. lany letemre nem igen tudnek fat kivagni ez a masik dolog.

tenyleg nem vagyunk raszorulva hogy fat lopjunk. itthon mi gazzal futunk es nem is tudnank mire hasznalni!

igen hulyeseg volt pont ott cigizni, pont 2baltaval hatul, pont nem kellett volna.

de mi mikor elindultunk haza akkorallitott meg es kerdezte a baltat h miert van ott es elmondtuk hogy baratom tanyan lakik ok ott vagnak fat stb es mi vittuk el a rendoroket a kiirtott ga reszhez.

2020. ápr. 9. 10:46
 6/23 A kérdező kommentje:
de ha nem mi voltunk nem birsagolhatnak meg alaptalanul!!!!!!!
2020. ápr. 9. 10:50
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem jócskán hiányos a storyd. Szerintem amit nem írtál ide az hogy volt utánfutó is megrakva fával a kocsira akasztva.
2020. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha a barátod tanyán lakik, akkor nem valószínű, hogy fát akartatok lopni, mert a lopósak általában nem tanyán laknak.

Ezt tudhatná a rendőr is!

2020. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nem volt utanfuto se semmi csak az auto de abba fa sem volt csak a balta.

en panelban lakok oda fa nem kell

baratom az tanyan es nekik nincs szukseguk fara hisz a gazdasagbol boven jol elnek.

nem hianyos a story!!!! ez mind igy tortent

nem munkas ruhaba voltunk se semmi a vilagon. az autoba volt csomo szerszam krovakeszlet stb amik egy tanyara elkellenek igyis ugyis.

2020. ápr. 9. 11:38
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen autóval voltál? :-D


[link]

2020. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!