Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abban az esetben mi a teendő,...

Abban az esetben mi a teendő, ha azzal gyanúsítanak, hogy a gázórát manipuláltad? Van olyan, akivel mostanában ez előfordult?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
És mit tudsz tenni, ha egy vadbarom puszta szórakozásból szétveri a bilincset, letépi az ólomzárat? A folyosókon, udvaron elhelyezett óráknál ezt simán meg lehet csinálni úgy, hogy senkinek sem tűnik fel, csak a következő ellenőrzéskor.
2011. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tudod mit tudsz csinálni? Semmit, szívod hogy neked kell bebizonyitani hogy nem te voltál. amugy ha a mérövel van gond keress egy független szakértőt ő majd borsos áron meg állapitja hogy nem jó, amivel majd semmit se tudsz kezdeni mert akkor is rád verik a balhét ami évekig elhúzodik. mert ugye ilyen cégek soha nem tudnak tévedni. Nekem 265 ezres csekk jött a villanyra persze ennyit simán elhasználok 1 hónap alatt meg állapitották hogy ez lehetetlen de az eon biztosan állítja hogy ezt a számlát én csináltam fogyasztásból, mikor 12 orát dolgozok a maradék 12be meg égetem a 20ezer vattos villanyt itthon. nevetségesek.
2011. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!