Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elrontottam valamit az álláske...

Elrontottam valamit az álláskeresési igénylésénél. Mit tegyek? (Részletek leljebb. )

Figyelt kérdés

Kötelező együttműködni a járási hivatallal? Bevallom automatikusan bejelöltem, de én a saját szakmámban akarok újra elhelyezkedni.

Azt rontottam el, hogy már bejelöltem az igent. Ha átjavítom nemre, akkor még megkaphatom az álláskerésit? Vagy azt mondják töltsem ki újra?


2020. ápr. 22. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem számít.

Alapszabály szerint a "segítség"(ha lenne :) egyébként is figyelembe veszi a szak-képzettség,és munkatapasztalatot az ajánlások során.

(ajánlások,amik nincsenek.)

2020. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy nekem lesz.

Felajánlanak valami éppen csak nem minimálbéres dolgot, de nem sokkal később találnék valamit a szakmán belül. Ettől félek.

Viszont aláhúztam az igent. Érvénytelenítik a kérelmet, ha áthúzom, és kijavítom nemre?

Tudom, hogy sokkal több értelme lett volna először ceruzával kitölteni, de szerencsére már nagyon régen nem kellett már ilyet csinálnom.

2020. ápr. 22. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lényeges...hidd el.

Az "együttműködés" alapján,esetleg kiközvetített munkahely HA nem tetszik ,akkor a munkaszerződés aláírása után azonnal felmondasz,hivatkozol a "nem erre gondoltam" mondattal.

NEM kell indokolni!

Ha kérdezik SEM!

A "munkaügyi" segítséget ezzel ugyanis elfogadtad,így nem vagy felelősségre vonható.

A rendelkezés CSAK a munka elfogadására "kötelez",nem pedig a valódi munkavégzésre.

Nyugodtan keress saját erőből munkát.

Ha viszont jobban megnyugtat,akkor kérj új nyomtatványt,és azt add be.

2020. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy budapesti vagyok, és itt több a munkahely.
2020. ápr. 22. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor "süti"!

Ugyanolyan eséllyel találsz önmagad is munkahelyet mint ahogyan a hivatal közvetítene!

Írtam,inkább tölts ki egy új igénylést.

2020. ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!