Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az új traszneműekkel kapcsolat...

Az új traszneműekkel kapcsolatos törvényjavaslatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Itt a törvény röviden tömören:

[link]


A témával kapcsolatban csak óvatosan kommenteljetek mert mostanában a gyk minden negatív kritikát cenzúrázik ami ezzel kapcsolatos.



2020. ápr. 24. 00:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/251 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy joguk van úgy azonosítani magukat, és olyan testben élni, amilyenben akarnak.
2020. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/251 anonim ***** válasza:
73%
én továbbmegyek: amíg nem dörgölik az orrom alá, addig azt csinálnak amit akarnak.
2020. ápr. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/251 Metionin ***** válasza:
74%
De mégis hol érdekel már bárkit hogy ki milyen nemű? Nekik ez nem tökmindegy? Nem is értem, hogy ez miért nem alapvető jog.
2020. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/251 anonim ***** válasza:
65%

Kell a szavazóbázisnak, ez pont olyan érzékeny téma amire lehet fröcsögni,gyűlölködni ,akkor is ha az ő életüket ez abszolút semmiben nem befolyásolja. Sőt,megkockáztatom egy átlagember ,aki nem érintett (pl. én sem) nem is tudta,hogy eddig mi volt engedélyezett a transzneműek számára . Arra meg,hogy gyökeresen 180 fokot vegyen a véleményük ,még 2 év sem kell ,elég egy nap is,az iskolabezárással kapcsolatban is így történt.

Szóval nem értek egyet a törvényjvaslattal, szerintem ez csak felesleges kegyetlenkedés a transzneműekkel szemben ,ami majd hasznot hoz a fidesznek,párszor elő fog még kerülni figyeljétek meg.

2020. ápr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/251 anonim ***** válasza:
30%

#5

"Kell a szavazóbázisnak"

és az főleg a nyuggerekből áll, akik híresen konzervatívok...

2020. ápr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/251 anonim ***** válasza:
72%

“Az evolúció persze majd megoldja, de életellenes viseljedésük mindenképpen káros a társadalomra.“


Az olyanok, mint te, akik csak dobálóznak a szavakkal, hogy nagyot mondjanak, azok a károsak. Fogalmad sincs úgy általánosságban sem az evolúcióról sem az “életellenes” szó jelentéséről, sem a társadalom működéséről. És történelmet sem tanultál, ha már itt tartunk.... persze, lepontozhatsz, de az ostobasággal -amit te is képviselsz- többet ártasz magadnak is és másoknak is, mint a transzneműek azzal, hogy mi áll az okmányaikban.


Nem, nem vagyok érintett, csak nem olyan nyomorult az életem, hogy mások irataival, és testével foglalkozzak.

2020. ápr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/251 anonim ***** válasza:
60%

Először is, nagyon remélem, hogy véletlenül tetted ebbe a kategóriába...

Másodszor, tetszik vagy nem tetszik, de a transznemű emberek léteznek, és jogaik vannak. Képzeld bele magad kicsit a helyükbe: ha olyan testbe születtél volna, ami ellenkező nemű, hogy éreznéd magad? Kicsit több megértés kellene.

Harmadszor: külön gusztustalan, hogy amíg annyira leállt az élet, hogy emberek nem találkozhatnak a szeretteikkel, alkalmazottak veszítik el a munkahelyüket, orvosok nem vállalják a beavatkozásokat a legsürgősebbeken kívül, és diákok százezreinek vált nehézzé az iskola elvégzése, a kormány prioritása az, hogy belerúgjon egy védtelen kisebbségbe. Még jó, hogy nincs kitáblázva az ország, hogy "tudta-e, hogy a transzneműek okozták a koronavírust?" (Amerikában volt, aki szerint a melegek okozták a Katrina hurrikánt...)

Negyedszer: felőlem szerepelhet a papírokon, hogy eredetileg férfi vagy nő volt az illető, amíg az összes fideszesnél is szerepel, hogy eredetileg g*ci volt (illetve akkor még félig g*ci, félig petesejt, de mostanra már csak az előbbi).

Ötödször: ki a nyavalya szavazott a KDNP-re egyáltalán, és ha senki, akkor mennyiben más ez, mintha a bivalybürgözdi kecsketenyésztők egyesülete nyújthatna be törvényjavaslatot?

2020. ápr. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/251 anonim ***** válasza:
43%
persze, az életellenes viselkedés véletlenül se az, hogy súlyos betegeket küldenek el a kórházakból, egyáltalán, hogy omladoznak a kórházak, túlterheltek az orvosok és kevés vírustesztet végeznek, ez mind nem életellenes, BEZZEG az, hogy valakinek nincs feltüntetve a személyijében a születési neme, az skandalum.
2020. ápr. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/251 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
23%

Nincsen betiltva a nemváltás. Egyszerűen arról van szó, hogy adminisztrációs szempontból egyszerűbb a születési nemet feltüntetni.


Én értem, hogy ez az érintetteknek rosszul esik, de azért sokkal nyugtalanítóbb dolgok is vannak, kezdve a nyílt állami homofóbiától.

2020. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/251 anonim ***** válasza:
22%
Mit nem lehet azon érteni, hogy az alapján derüljön ki valaki neme, ami születéskor a lába között van? A törvénnyel semmi probléma. Vannak fontosabb dolgok is, mint ilyen jelentéktelen és semmitmondó dolgokon rugózni. Nagyon unatkozhatnak egyesek, ha szerintük EZ probléma. Inkább kéne a közbiztonsággal foglalkozni, ami a kisebbségünk miatt folyamatosan romlik.
2020. ápr. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!