Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 6 darab facebook közösségi...

6 darab facebook közösségi oldalon küldött privát üzenet után, mely nem tartalmaz fenyegetést illetve trágár kifejezéseket, fel lehet-e jelenteni egy személyt zaklatásért? Az üzenetek magán jellegű, megcsalasrol szóló információkat tartalmaznak.

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt egy nővel, akinek van párja. Amikor lebuktak, leírtam a nő pasijának, hogy mi történt. Ő persze nem hoaz nekem, és fel akar jelenteni zaklatásért.

2017. aug. 17. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem. De mi ertelme volt ennek amúgy?
2017. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Lehet a nő kezeli a férje facebookját.

Amúgy semmit nem tehet. Minden elismerésem a férjé hogy így bízik a feleségében. Javaslom kézzel fogható vagy szemmel látható dolgot küldj neki. Jól tetted hogy montad neki nehogymár majd még nekik tegyél szivességet.

2017. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem hiszi el így járt. Ne foglalkozz vele. Az a fontos hogy te tudod az igazat. Amúgy meg nem lehet feljelenteni. Nem tud letiltani amúgy vagy kikapcsolni a netet? :D látszik milyen okos.
2017. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem jelenthet fel, de hagyd békén. Elmondtad neki, oké, innentől kezdve neked semmi közöd hozzá. Nem is értem miért kellett 6 üzenetet küldeni.
2017. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért írtam meg a nő pasijának, hogy ott is derüljön ki. Sokkot kaptam. Ez kb 3 nappal ezelőtt történt. Azért írtam 6 üzenetet, mert kb minden üzenet egy mondat volt.... egyébként nem érdekel, hogy nem hisz nekem, csak ne tegye ellenem semmit.
2017. aug. 17. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem tehet nyugodj meg, azért ahoz jóval több kellene. Akit valójában zaklatnak meg agyonvernek mindennap az ellen sem tesznek semmit.
2017. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jelenthetne fel zaklatasert ha lenne irasos nyoma, hogy megkert, hogy hagyd beken. Igy nem.
2017. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!