Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mar kulfoldre is kovet a volt...

Mar kulfoldre is kovet a volt baratom. Rettegek. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
bocsi, hogy ekezetek nelkul van. tehat szakitottam a baratommal lassan 3 honapja, azota folyamatosan zaklat, barhol vagyok, es eleg eroszakos is meg nem tettleges, de amig jartunk arra iv olt pelda, ezer dobtam ki... es folyton minosithetetlenul gyalaz h ilyen olyan k... vagyok, megjegyeznem soha nem csaltam meg es nekem o volt az elso.. na es most kijottunk csaladdal 1 hosszabb nyaralasra kulfoldre, eleg messzire, erre kiderult h utanam jott, szerencsere nem talalt meg meg nem is fog, de en mar nem tudom mikor lesz ennek vele en nem akarok rettegesben elni egyszen gyulolom mar ezt az embert es ha szepen ha nemszepen kerem mindegy neki, mert nem all le... es nekem nincsenek nagy kigyurt ismeroseim rokonaim akik letudnak terelni, a szep szora meg nem hallgat.. amugy egyre inkabb ugy tunik h elmeugyi gondjai vannak, ezt mar o is mondta nekem, kepzelodik meg minden, es hiaba szoltam az apjanak h kezeltesse, meg a testverenek az le se sz@rta, es most mikor ovele beszelek errol h kezelltesse magat cs meg agresszivabb lesz...
2010. júl. 29. 09:47
 1/2 anonim válasza:
100%
Feljelented és kész.
2010. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ezt mind szépen elmesélném a rendőrségen és megkérdezném őket, hogy mit tudsz tenni. Még akkor is nyitnak erről egy dossziét ha ebben még semmi megalapozott indok sincs egy feljelentésre. És elmondják mit tudsz tenni.

Voltam hasonló helyzetben csak minket a barátom volt nője inzultált, az kissé durva is volt, a végén elmeorvosi szakértővel, ráadásul akkor is lebegett a 'távolságtartási törvénykezés' feletti vita, akkor sem lett belőle semmi, nálunk stabilan 3 év zaklatás volt de amint belépett a rendőrség a képbe kicsit visszafogta magát.

2010. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!