Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szükséges nekem is a Skype...

Szükséges nekem is a Skype for business verziót használnom?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Tanuként vagyok idèzve tàrgyalàsra, viszont e - targyalàst fognak tartani. Erröl a hivatalos èrtesítèst még nem kaptam meg.

Kèrdesem az lenne, hogy mivel a bíróság Skype for business-t fog használni, ezt az alkalmazast nekem ks le kell töltenem, vagy az èn sima Skypommal is megtudjuk majd oldani? A business verziot ugyanis nem tudom letölteni a sajàt eszközömre. Àllitólag majd valami linken keresztül kapunk egy èrtesítést a skype ertekezletröl. Ez a tàrgyalàs napjàn törtenik majd meg?

Köszönöm a vàlaszokat!



#Tárgyalas
2020. máj. 21. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó a sima Skype is
2020. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen! Elvileg csak 4 embert enged a Skype látni èn pedig ugy tudom 5-en lesznek rajtam kivül. Illetve ezt a linkes jelzést sem értem, hogy ezt a tárgyalás napjàn fogjak - e majd küldeni vajon. ( idézem:”Az idézésben a címzettnek nem kell előírni az eszköz és a program használatának a módját, de arról tájékoztatni kell, hogy a „skype értekezlet”-ről külön kap egy linken értesítést, valamint célszerű mellékelni az OBH által készített tájékoztatónak a „skype értekezlethez való becsatlakozás külsős ügyfeleknek” szóló leírást.”) Nagyon ideges vagyok, hogy valamit elcsinálok.
2020. máj. 21. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Skype for business-t ha akarnál se tudnál használni, szóval az nem is várhatnák el. Nem tudok erről a 4 fős limitről (attól még lehet, h van persze), ha van ilyen, akkor nekik kell megoldani.
2020. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm , megnyugodtam! Ment a felpont.
2020. máj. 21. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!