Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha veszek egy lakást s azt...

Ha veszek egy lakást s azt mondom nyugodtan hagyjon ott a régi tullajdonos bármit ami nem kell, kidobom, vagy felhasználom, és egy párnába bevarrva találok milliokat akkor az kié? Esetleg számit hogy a szerződés is ugy szol,

Figyelt kérdés
hogy minden ami a lakásban marad x dátum után, az az enyém?
2020. máj. 24. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
Igazából amiről most beszélünk, amiről te beszélsz az -> PÉNZMOSÁS! Bitcoinnal tisztára mosod a pénzt. Részemről lezártam a dolgot.
2020. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:

"az miota adocsalás ha valaki adot fizet?"

Értelemszerűen nem az a gond, ha valaki adót fizet, hanem ha a valakinek egyik pillanatról a másikra lett valag pénze, aminek az eredetét valami bizonyíthatatlan kamusztorival próbálja elsumákolni.

2020. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Más részről itt nem kell semmilyen bitcoin műveletet végezni. A pénz nem ingóság, tehát nem adhatja el a pénzt a házzal pénzért, tehát ha megtalálod vissza kell szolgáltatnod, ha nem teszed bűncselekményt követsz el. Egy dolgot tud: Neked ajándékozza. Ez után kell adóznod. Tehát, ha neked ajándékozza, akkor minek szórakozzuk a bitcoinnal?
2020. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
ott a drog miatt van gond, nem a bitcoinnal. probáljatok elvonatkoztatni: felejtsétek el a bitcoint s helyettesitsétek be pl. segédmotorkerékpárral, amihez nem kell se rendszám se eredetiségvizsga se muszaki. ha azt eladod, nem fogja a nav megkérdezni, honnan vetted. ha a hatoság látoszögébe kerul, egyedul egy dolog fogja érdekelni - s az se a navot hanem a rendörséget -, hogy valaki tett e feljelentést, hogy ellopták. na ekkor van gáz, ha nem tudja igazolni ha az övé volt, a feljelentőnek viszont van adásvételi szerződése. na ezért kell elrakni az elöző adásvételi szerződést. de a nav ilyen esetekben nem játszik. akár bitcoinrol van szo, akár autorol, akár másrol. a bitcoint ha kiderul loptad, na abbol valoban lehet gondod, ugyanugy mint a többinél. de itt senki se fog szolni, hogy ellopták a bitcoinját mert nem történt meg.
2020. máj. 24. 18:40
 55/73 A kérdező kommentje:
"Igazából amiről most beszélünk, amiről te beszélsz az -> PÉNZMOSÁS! Bitcoinnal tisztára mosod a pénzt. Részemről lezártam a dolgot." akkor döntsétek el végre, hogy lehetséges e vagy sem. idáig lehetettlen volt, most pedig hirtelen lehetségessé válik. hogy is van ez?
2020. máj. 24. 18:41
 56/73 A kérdező kommentje:
"Értelemszerűen nem az a gond, ha valaki adót fizet, hanem ha a valakinek egyik pillanatról a másikra lett valag pénze, aminek az eredetét valami bizonyíthatatlan kamusztorival próbálja elsumákolni." ép ez az hogy nem bizonyithato.
2020. máj. 24. 18:42
 57/73 A kérdező kommentje:
" Tehát, ha neked ajándékozza, akkor minek szórakozzuk a bitcoinnal?" ezt attol kérdezd meg aki felvetette hogy a navnak nem lehet megmagyarázni. neki adtam egy tippet csak ez idáig azt bizonygatták hogy ez lehetettlen, mostanra viszont kiderult, hogy tévednek.
2020. máj. 24. 18:43
 58/73 A kérdező kommentje:
"Más részről itt nem kell semmilyen bitcoin műveletet végezni. " nem arrol szolt a vita, hogy kell e, hanem hogy lehetséges e.
2020. máj. 24. 18:44
 59/73 A kérdező kommentje:
csak ugye egy páran alapvető fogalakkal nem voltak tisztában én pedig rendetraktam a fejekben. ennyi történt.
2020. máj. 24. 18:44
 60/73 A kérdező kommentje:

""az miota adocsalás ha valaki adot fizet?"


Értelemszerűen nem az a gond, ha valaki adót fizet, "ezt magyaráztam én is egy trollnak, hogy az nem adocsalás ha valaki adot fizet". ez van ha járvány miatt zárva az iskola, idesereglenek gyerekek akiknek alapfogalmakat kell elmagyarázni

2020. máj. 24. 18:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!