Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így el tudják kapni a betörőket?

Így el tudják kapni a betörőket?

Figyelt kérdés
Egyik nap betörtek hozzánk, valószínűleg nem helybéliek voltak, mivel a ház kameráján látszik hogy a falu határa felé futottak el. Van a falu határában térfigyelő kamera, és a szomszéd falvakban is. Valószínűleg a falun kívül várt rájuk a kocsi. Én azóta is megállás nélkül ezen gondolkozom, hogyan lehetne elkapni őket, a nyomozás még nem zárult le. A falunkon egy főút halad keresztül, és talán úgy álcázták, hogy mintha áthaladnának a falvakon a főút mentén, de a mi falunkon kívül megálltak a kocsival és gyalog jöttek betörni. Szóval az lenne ehhez a kérdésem, hogy ha van egy útszakasz 2 kamera között, amit egy folyamatosan haladó kocsi mondjuk fél óra alatt tesz meg, akkor meg tudják keresni azt a kocsit, ami ennél lényegesen több idő alatt (mert ugye megálltak betörni) ért el egyik kamerától a másikig? Vagy csak akkor használható fel térfigyelő kamera, ha látszik rajta mondjuk hogy melyik autóba szállnak be a betörők?

2020. máj. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hulyek a rendorok, valoszinu meglesznek az elkovetok.


Amugy jok ezek a terfigyelok, ha jol is mukodnek (?).

2020. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát reméljük, működnek. Én úgy tudom a falunkban hogy non-stop működnek.
2020. máj. 30. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Es faluhelyen nincs egy jo kutyatok? Vannak egyaltalan meg ilyen lakasbetoresek? En azt hittem ez mar nem divat, annyi fajta vedelmi rendszer van.


Ilyenkor mi van? Szetszedik az egesz lakast? Rombolnak? Mit csinal egy betoro?


Es milyen volt eszrevenni? Milyen erzes?


Drukkolok.

2020. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs kutyánk. Nálunk nagyon ritkán vannak csak betörések, ezért is gondolják hogy nem helybéliek lehetnek az elkövetők. Nem szedték szét az egész lakást, csak pár fiókot úgy ahogy van kiszedtek a helyéről, kiborították, némely dolgot felforgattak a lakásban. Borzasztó érzés, nem kívánom senkinek hogy ilyen történjen vele.
2020. máj. 30. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tudtak, hogy hova kell nyulni? En azt gondolnam, hogy szetborogatjak az egesz lakast hiszen nem tudjak mi es hol van. Fura. De lehet, hogy siettek? Vagy tok amatorok voltak es feltek. Esetleg megzavartak oket?


Bevertek az ablakot? Bemasztak a kemenyben mint a telapo? Pince felol bontottak falat? Vagy a labtorlo alatt tartjatok a kulcsot?


Mit vittek el? Marmint nem konkretan, de jelentos a kar? Van biztositas?


Hu es akkor voltak ilyen helyszinelok is? Meg fotozas? Nyomkereso kutya? Volt ilyen okos nyomozo ... rafinalt kerdesekkel?

2020. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem amatőrök voltak azért gondolták hogy simán egy fiókban tartjuk a pénzt. Bankkártya szerencsére nálam volt, laptopot vittek el meg töltőt hozzá. Egyik hátsó ablakot törték be, mögöttünk csak a mező van nincs másik ház. Igen volt helyszínelés is. Kutya minek lett volna, egyszerű betöréshez szerintem nem is szoktak kutyát vinni.
2020. máj. 30. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat nem semmi ... nem biztos, hogy kiprobalnam. Kitartast, szerintem meglesznek.


Nezd meg jol a labnyomot ha hagytak es ulj be a kocsmaba megkeresni hozza a cipot :) (persze csak viccelek)

2020. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!