Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtön helyett rabszolgaság?

Börtön helyett rabszolgaság?

Figyelt kérdés
Az elitélteket az állam átmeneti börtönökbe vinné, majd jó pénzért eladná őket rabszolgáknak akár cégeknek, akár magánembereknek. Addig lennének rabszolgák amíg az ítélet tart. A fogva tartók azt tehetnének velük amit akarnak, kivétel a nagyobb testi sértés és meggyilkolás (életfogytiglan esetén ezt is meg lehetne tenni). Ha a rabszolgát szabadon találnák a rabszolgatartó keze alatt, az állam újra elkobozná a rabszolgát a tulajdonostól, sőt a rabszolgatartó engedélyét is bevonhatnák. Ha a rabszolga a tulajdonosa ellen fordulna azonnal meg lehetne ölni. Vélemények?

2020. jún. 10. 06:29
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
79%
Jézus, ennél tényleg vannak bajok a fejben.
2020. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Jobbra nem futja már?
2020. jún. 10. 07:34
 13/57 anonim ***** válasza:
80%
Ah, értem. Menthetetlen vagy. Szia!
2020. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Pá, nem fogsz hiányozni.
2020. jún. 10. 07:38
 15/57 anonim ***** válasza:
80%

Te beteg vagy. A pallosjogot és a ius primae nocte-t nem akarod visszahozni?

Ha rád hallgatna az emberiség, te lennél az első rabszolga. Megérdemelnéd.

2020. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem jó ötlet. Ennek talán lenne valami visszatartó ereje, a börtönnek csúfolt wellness-szállókkal ellentétben.
2020. jún. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a szememnek egy normális ember! Amúgy meg valódi változást úgyis csak az úgynevezett "őrült" emberek tudnak és fognak hozni
2020. jún. 10. 07:53
 18/57 anonim ***** válasza:
75%
Az nem tűnt fel, hogy érdekes mód inkább te vagy az egyedüli nem normális? Bár akik ilyen elmeháborodottan gondolkodnak azoknak lehet bármit magyarázni, úgy is azt hiszik mindenki hülye csak ő helikopter.
2020. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Jaj hogyne mert ha sokan gondolják ugyanazt tuti az a helyes, ugye? Amúgy meg ez lesz már lassan a 20-ik válasz de egy tisztességes észérvet nem hallottam a felvetés ellen csakhogy jaj milyen beteg vagyok.
2020. jún. 10. 09:12
 20/57 anonim ***** válasza:
75%
Mert neked csak az a tisztességes ami egyezik a saját véleményeddel... jé mintha, épp ez eltt volna a másik irányból említve már, na meg micsoda véletlen a régebbi kérdéseknél is pont ugyanaz volt, és még magyarázod, hogy nem te vagy az állítsuk vissza a halálbüntetést, meg legyenek mellé kínzások és hasonlóakat feltevő. Ja persze.
2020. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!