Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Börtön helyett rabszolgaság?

Börtön helyett rabszolgaság?

Figyelt kérdés
Az elitélteket az állam átmeneti börtönökbe vinné, majd jó pénzért eladná őket rabszolgáknak akár cégeknek, akár magánembereknek. Addig lennének rabszolgák amíg az ítélet tart. A fogva tartók azt tehetnének velük amit akarnak, kivétel a nagyobb testi sértés és meggyilkolás (életfogytiglan esetén ezt is meg lehetne tenni). Ha a rabszolgát szabadon találnák a rabszolgatartó keze alatt, az állam újra elkobozná a rabszolgát a tulajdonostól, sőt a rabszolgatartó engedélyét is bevonhatnák. Ha a rabszolga a tulajdonosa ellen fordulna azonnal meg lehetne ölni. Vélemények?

2020. jún. 10. 06:29
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne tehetnének? Elfelejtettél utánanézni, mit jelent a rabszolgaság szó, mielőtt okoskodni próbáltál?
2020. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
68%

"Nem fogod fel hogy ők ilyet többet nem tehetnének mert helyben lelőnék őt."


Értem. Ezek szerint minden bűnözö "rabszolga" mellé külön őrt kellene állítani, akik állandóan figyelik őket. Nem hiszem ugyanis, hogy aki meg tudna venni egy ilyen rabot, az éjjel-nappal mellette tudna állni töltött pisztollyal.

Gazdaságilag és egyéb szempontból is "könnyen" kivitelezhető a te meglátásod szerint?

Ez egyre cifrább.

2020. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Hát akkor tartsák őket zárt helyen vagy tegyenek a nyakukba robbanó nyakörvet.
2020. jún. 10. 13:16
 44/57 anonim ***** válasza:
78%

"Nem fogod fel hogy ők ilyet többet nem tehetnének mert helyben lelőnék őt."


Én a rabszolgatartóról beszéltem, ő simán megtehetné ezt.

2020. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
66%
A sok Gyíkos lúzer rögtön venne magának egy elitélt hölgyet, akivel kedvére mókázhatna, ha akarja ha nem.
2020. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
41%

"Hát akkor tartsák őket zárt helyen vagy tegyenek a nyakukba robbanó nyakörvet."


Nem kéne jelenteni, hogy valahonnan elszökött egy pszichiátriai gondozott?

2020. jún. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért jelentenéd be magad?
2020. jún. 10. 19:14
 48/57 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem hogy külön jelenteni kellene. Már biztosan le van nyomozva, és az elmeosztályon van megfigyelés alatt a kérdező.
2020. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Én még itt vagyok és virulok te szerencsétlen :)
2020. jún. 10. 20:20
 50/57 anonim ***** válasza:
54%
Az IMEI-ben ugye?
2020. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!