Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Leadhatok a rendőrségen pl 10...

Leadhatok a rendőrségen pl 10 milliót, amit illegálisan szereztem?

Figyelt kérdés

Tfh, droggal kereskedem, emellett nőket futtatok. Leadhatok a rendőrségen ennyi pénzt (10 milliókat) olyan szöveggel, hogy az utcán találtam?

Hogy megy a talált pénzre a procedúra náluk? Gondolom csak úgy nem emelheti el senki, illetve a rendőrség dolgozói sem.


2020. jún. 13. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Add le nekem. A rendőrségen rögtön gyanús leszel ekkora "talált" összeggel és könnyen keresztkérdéseket tehetnek fel, amire nem tudsz majd válaszolni. Én nem kérdezek semmit, csak elteszem! :D
2020. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, tehát legalizálni szeretnéd , mert ugye talált tárgyra 1 hónap után igényt lehet tartani.


Okos. Mások cégekbe, külföldi lakásokba fektetnek.

2020. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, mondjuk ez egy villámgyors pénzmosás :D


mások meg aranyat meg zálogjegyet vásárolgatnak.

2020. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Vagy nagyon troll, vagy nagyon hülye, vagy a kettő kombinálva.
2020. jún. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy ugye tudod kölyök, hogy egy ilyen kijelentésért amit a kérdésben tettél minden további nélkül rád törhetik az ajtót ha volt annyi eszed, hogy saját telefonról vagy otthoni internetet használva írtad ki... Ehhez még feljelentés sem kell, elég ha a hatóságok látókörébe kerül, és már kérik is ki az adataid, drog kereskedelemmel nem szoktak viccelődni, hanem kivizsgálnak minden esetet.
2020. jún. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Majd megmagyarázza a szüleinek, hogy miért kell új ajtót venniük miután kiengedték. :D :D
2020. jún. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanmár, a kérdés elméleti. Nem kell bántani a kérdezőt, egy szóval nem írta, hogy ilyet tervez elkövetni, csupán érdekli, hogy ilyen esetben jogilag mi a teendő.
2020. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nana. Van egy face csoport ahol kis zakcsó porral meg szobányi pénzzel villog valami nemhiábaszületett, senki le sem xarja. Ez nem rémhírkeltés, ha azt írta volna, hogy nem is létezik koronavírus hisz nincs fenn instán akkor egyből jönne a tek rémhírfelkeltésért. Még azért sem fogták el a városba a dílert mert csak rávallottak , ennyiből mondthatták volna, hogy én is az vagyok, holott még csak alkohol tartalmú sört sem iszok, nem ,hogy drogozzak, hát még terítsek. Komoly bizonyíték kell erre,ez meg feltételes módos kérdés.
2020. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pontoztam mindenkit.

Tehát akkor ha jól értem, nagyobb összegeket nem tarthat meg a megtaláló.

2020. jún. 14. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!