Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem engedélyezik Magyaro...

Miért nem engedélyezik Magyarországon az előre szerelt gumilövedékes pisztolyokat?

Figyelt kérdés

A Keserű művek gyártott valamennyi PA63-ast előre szerelt gumilövedékessé átalakitották őket.Persze azt nem vették figyelembe, hogy éppen a tárkapacitása a PA63-asnak túl kicsi és a kalibere is csak 9mm kaliberű ami szintén túl kicsi

Én ha gyártanék gumilövedékes fegyvert akkor a régen még a 90--es években legyártott FÉG 45ACP elnevezésű pisztolyokat alakitanám át előre szerelt gumis verzióra,azzal azért már hatékonyabban meg tudná magát védeni az ember

De ezek a magyar négylövetű tömködős szétszedős revolverek meg ezek a kétlövetű vadászpuskák hát komolyan nevetségesek

Az meg pláne egy röhej, hogy ma Magyarországon az előre szerelt gumilövedékes Keserű PA63-hoz éles fegyvervizsga szükséges

Minek éles fegyvervizsga egy gumilövedékes pisztolyhoz?

Minden körülöttünk levő országban a civilek vásárolhatnak előre szerelt gumilövedékes pisztolyokat szabadon csak mi magyarok nem csak engedélyel

Komolyan ebben az országban az ember még meg sem védheti magát



#önvédelem #gumilövedékes pisztoly #előre szerelt gumilövedékes pisztoly #45ACP
2020. jún. 14. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Magyarországon a kormányok nagyon félnek a néptől.

Például a sztrájktörvény is azért lett olyan, amilyen.


Igazából csak az fél, akinek rossz a lelkiismerete.

2020. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Magyarországon lehetne kapni fegyvert, harmada egy nap alatt elhullana, akkora gyűlölet van az emberek életlehetőség hiányában elkesered szívében.
2020. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Csak az aberrált barmok akarnak bármilyen fegyvert. Erre gondolj.
2020. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2 De itt most gumilövedékes pisztolyokról van szó, azzal nem lehet embert ölni csak felületi sérülést okoz ami nagyon fáj

Ha Magyarországon bevezetnék az éles lőfegyver engedélyezését akkor viszont tényleg biztos kinyirná egy pár ember egymást meg önmagát is

2020. jún. 14. 16:07
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Igazad van, nem lehet gumilövedékkel semmilyen kárt okozni. Szemet sem lehet kilőni és fejsérülést sem okoz. Sőt! Gigát találva még az orrodat is tisztítsa. Nem lenne belőle gond, ha ész nélküliek elkezdenének lövöldözőset játszani.
2020. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5. Nem lehet vele embert ölni az a lényeg.

Ha meg ki akarom valakinek a szemét szúrni akkor azt egy légpisztolyal is ki tudom.

Rendes fejsérülést egy vascsővel is lehet okozni

Gégére meg odateszel egy nagyobb öklöst és az már bőven elég

A ma Magyarországon engedélyezett bohóc gumilövedékes fegyverekkel is ugyanezt meg lehet csinálni mint amiket leirtál szóval az előre szereltekkel érthetetlen az effokú aggodalom

2020. jún. 14. 16:19
 7/11 A kérdező kommentje:
3 Nem igaz mert nekem önvédelemre kellene a pisztoly és én nem vagyok abberált
2020. jún. 14. 16:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vascsővel is tilos utcán sétálni és magánál tartani a kocsiban...


De ezt biztos tudod, ha ilyen tájékozott vagy.

2020. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert a politikusoknak és a bűnözőknek is így a legkényelmesebb.

A politikusok tele vannak fegyverekkel mert ők külön elbírálás alá esnek, a bűnözők is megveszik a balkánon.

De neked nehogy már legyen esélyed megvédeni magad. Elvégre demokráciában élünk ahol megvéd a rendőrség. Mert ez a dolga.

Ja nem. Inkább közúton b..szogat ha 50 helyett 52-vel mész.

2020. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Amíg nem érted, mi a különbség egy test-test elleni támadás és egy távolról ,gombnyomásra indítható támadás között, szerintem ezt a témát hanyagold, mert nem neked való.
2020. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!