Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meghúztam egy parkoló kocsit....

Meghúztam egy parkoló kocsit. Elérhetőségemet ott hagytam, most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Reggel munkába jövet sajnos sikerült meghúznom egy, az út szélén parkoló kocsit. Egy szembe jövő biciklis miatt félre kellett rántanom a kormányt, mert hirtelen csinált a bácsi egy S betűt. Most ez hogy lesz? Friss jogsis vagyok, nem volt még ilyen ügyem. A biztosítóm mennyit áll majd ebből?

2020. jún. 15. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked most semmi tennivalód a károsult jelentkezésééig. A kgfb papíron arra való, hogy térítse a kárát, de azzal sem te foglalkozol.
2020. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Hogy lehet egy kocsit véletlenül meghúzni? Épp nem volt rajtad alsó, tök véletlenül, és a kukid beleesett az üzemanyagtöltő lyukba, mert azon meg véletlenül nem volt tanksapka? Ez azért elég abszurd.
2020. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: akkor fogalmazzunk úgy, hogy egy hirtelen manőver következtében meghúztam.
2020. jún. 15. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
#3: Hagyd már, poénkodni próbál szegény.
2020. jún. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha az elérhetőséged megadtad, nicns teendőd. VÁrsz. Lehet, h jelentkezni sem fog.
2020. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!