Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ezelőtt 5 évvel valaki...

Ha ezelőtt 5 évvel valaki lefotózott, egy olyan helyzetben, ami sérti az én társadalmi és egyéb erkölcsi helyzetemet, és ezzel elmegyek a rendőrségre, akkor csinálnak valamit ez ügyben?

Figyelt kérdés
Hetedikes koromban (13-14) kilátszódott egy picit a fenekem a nadrágból, mert lejjebb csúszott a nadrág, amikor leültem (értitek). XY lefotózott és elküldte szinte a fél városnak. Már szinte mindenki tud róla. Ez 5 éve volt. Tudom, ki az az XY, tudok néhány emberről, akiknek elküldte, és ők hajlandóak lennének bizonyítani azt, hogy nekik XY küldte, ha feljelenteném őt. Tenne valamit a rendőrség? Érdemes lenne elmenni vele? Engem zavar nagyon, hogy mindenki tud róla. Nyilván nem tudnák mindenki telefonjából kitörölni a képet, de legalább lenne valami, ami megnyugtat, mert nagyon megalázó, mivel felismerhető vagyok a képen, nem tudom azt mondani, hogy nem én vagyok.
2020. jún. 25. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Nem, engedd el a dolgot.
Igen, érdemes lenne.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen csinálnak - legelőször megpróbálnak lebeszélni róla, hogy ne ezzel zsibbaszt már őket, amikor komoly bűncselekményekre alig van idejük. Ha ragaszkodnál hozzá, akkor elindulna az eljárás. Az ügyész meg - ha büntetlen előéletű az "elkövető" - akkor minél gyorsabban próbálná lezárni a dolgot. Ha az elkövető bevallja akkor kap egy ügyészi megrovást és pont, ha nem vallja be akkor meg inkább bizonyítékok hiányában lezárnák az eljárást. Nem ért akkora sérelem hogy ezért megérje nekik túl sokat szüttyögni az üggyel.
2020. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

"XY lefotózott és elküldte szinte a fél városnak. Már szinte mindenki tud róla. Ez 5 éve volt. "

Persze. Teljesen életszerű. Ne legyél paranoiás.

2020. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó, hogy itt mindig minden életszerűtlen és mindenki kamu kérdéseket ír ki! Aztakutyamindenit!
2020. jún. 25. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

De jó, hogy itt mindig minden életszerűtlen és mindenki kamu kérdéseket ír ki! Aztakutyamindenit!

Elfelejtettél átjelentkezni!...............

2020. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hova?
2020. jún. 25. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, már elévült a dolog.
2020. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!