Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Garázdaság miatt feljelentette...

Garázdaság miatt feljelentettek engem meg az egyik barátomat! Részletek lent!?

Figyelt kérdés
Mindössze 2 szelektív kukát borítottunk fel! Kár nem keletkezett benne! Nem volt még ilyen ügyem..sajnos nagyapám halála miatt voltam kibukva ..! A rendőrök azt mondták csak figyelmeztetés lesz és nem kell bíróságra menni! Mit kaphatok ezért ? 18 éves vagyok =/
2010. aug. 2. 12:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Figyelj már, nem ironizálni kell, nem szar ember vagy, főleg nem azzal a hasonlattal, hogy egy fűszálat nem téptél ki. Léptél rá egyre is? Ugye, hogy igen? Kinyírtad vele? Naugye.


Lásd meg a lényeget: itt senki nem szar emberez le igazából, csak azt mondja mindenki, hogy ne is legyél szar ember. Qrva könnyű eljátszani a renomét a zsaruk előtt, és őket nem fogja érdekelni, hogy kid halt meg, vagy kid nem.

2010. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Állitsad fel a kukákat a haveroddal, dobd vissza a kiborult szemetet, majd kérjél bocsánatot.
2010. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

És mi lesz, ha ne adj isten meghalnak a szüleid?

A feszültséget nem így kell levezetni.


Ezzel az erővel én már a konténert is felrúghattam volna.

2010. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy rá akarok fogni akárkire is? Igazából csak a kérdésre vártam választ.. ! Hibáztam és kérdezem,hogy szerintetek mi lehet ebből..=/
2010. aug. 2. 15:20
 15/24 anonim ***** válasza:

megúszhatod egy próbára bocsátással.

Feltéve, ha nem olyan bírót vagy ügyészt kapsz ki, aki bizonyítani akar vagy csak szar napja van.

Banálisnak tűnik, de menj el egy ügyvédhez!!!!

Igen, ezért!!!!!!!!!!

Sok banálisnak induló cselekményért kerültek sittre az ismerőseim. Te ne járj így.

2010. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Majd most megtanulod hogy nem borogatunk kukákat semmilyen okból.


U.i.: Várunk a Magyar Kukaborogatók Szövetségébe :D

2010. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Vicces vagy =)
2010. aug. 2. 20:56
 18/24 A kérdező kommentje:
Másnap bementünk a rendőrségre és ott azt mondták,hogy nyugodjunk meg nem kell bíróságra menni,csak küldenek egy határozatot ami valószínű egy figyelmeztetés lesz! Ez mennyire lehet igaz?
2010. aug. 2. 21:10
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Bszki, már mikor leírtam...
2010. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18:36


Ne beszélj butaságokat, itt nem lesz tárgyalás - anélkül pedig elég nehéz intézkedés elrendelni -, a jegyző saját hatáskörben fogja elbírálni és valószínűleg figyelmeztetés lesz, ahogy azt többen is írták.

2010. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!