Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akiknek kellett,vagy kell...

Akiknek kellett,vagy kell maszkban dolgozni,hogy bírták,bírják?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Azelőtt is tiszteltem az orvosokat, ápolókat a munkájukért, de amióta tudom milyen maszkot hordani, azóta még inkább, hiszen nekik abban kell azt elvégezni amit én még maszk nélkül sem lennék képes.
2020. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Én nagyon nehezen bírom. Ha nem lássa a főnök nem is használom
2020. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Amikor muszáj, fölveszem, de rosszul szellőző helyiségben nagyon nehezen viselem.
2020. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Vannak alternatívák, amikben könnyebb levegőt kapni. Én olyat használok.
2020. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Papíron nekünk is kéne, de most komolyan, 90%-ban egyedül ülök a gépen, mégis minek? Azt még megértem ha motorvonaton keresztülmegy az utastéren, de hogy végig viselni... papíron kéne a gyakorlatban meg kb senkin sincs, érthető és logikus okokbol.
2020. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Legalabb tudjatok milyen annak akinek a munkaköre miatt kell hordani 8 órában
2020. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Volt már, hogy egy 15 perces vásárlás közben émelyegni kezdtem tőle, olyan meg többször is, hogy hosszabb viselést követően tüsszögtem és folyt az orrom órákig. Ettől függetlenül ahol kell, ott felveszem.
2020. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Én kereskedelemben dolgozom, így nekem sajnos muszáj hordanom, mondjuk az orromra nem szoktam felhúzni, már csak azért sem, mert szemüveges vagyok, és bepárásodik ha felhúzom az orromra is. Semmi értelme az egésznek egyébként, nálunk igazoltan senki sem volt koronás az alkalmazottak közül (bár márciusban többen voltak betegek influenzaszerű tünetekkel, én magam is még február végén), pedig egy budapesti szupermarketről van szó.
2020. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!