Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Felvettek videóra és félek...

Felvettek videóra és félek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Péntek- szombatot végig buliztam egy társasággal aminek elég nagy része ismeretlen volt. Eléggé beb*sztunk és felvettek videóra ahogy valaki megd*g amíg ki voltam ütve.

Mit tehetek ilyenkor?


17/f



2020. júl. 12. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A videó bizonyíték az erőszakra, mert ez az! Mivel magatehetetlen voltál, nyilván nem egyeztél bele az aktusba, így feldobhatnád az illetőt, aki tette. Bár az is érdekes, aki ezt videózza.

Gyanítom, nem tennél feljelentést. Viszont aki így megússza, meg teheti máskor is. Ha keletkeztek a testeden külsérelmi nyomok, arról látleletet kellene vetetni, mivel az is bizonyíték.

Neked meg - elképzelhetően - valami szakemberhez kellene fordulnod, hogy túl éld az egész PTSD-s traumát.

Lehetséges, hogy most úgy gondolsz rá, ez semmiség, részegek voltunk, elnyomod az egészet, és később jönnek ki rajtad a traumatikus események, tünetek.


Itt találhatsz információkat pdf-ben, amit le is tölthetsz:

[link]

2020. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag feljelentheted azt aki megdugott mivel ez szexuális erőszak. Viszont megértelek, én sem szívesen mennék így be a rendőrségre, hogy fiúként engem dugtak meg....
2020. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán bemehet a rendőrségre. A rendőrök nem fogják kinevetni. Segíteni fognak. Látleletet kellett volna csináltatni másnap, mivel az Anális erőszaknak nyomai maradnak.
2020. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, tegyél feljelentést, komolyan fogják venni.

Ha elfogják és bizonyítják, hogy bűnös, akkor legalább 5 év börtönnel kell számolnia.

2020. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!