Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy eltünt személyt meddig...

Egy eltünt személyt meddig keres a rendőrség?

Figyelt kérdés
Törvény van erre vonatkozóan, hogy meddig kell?

2020. júl. 20. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Amíg esélyt látnak arra, hogy megtalálják.

Amikor egy régi ügyben, egy eltűnt lánynál, ha jól emlékszem vagy 17 évvel később találtak valami nyomot, akkor újra kezdték a nyomozást (folytatták).

2020. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez országonként eltérő, hogy meddig. USA-ban van, hogy médiumok segítségét kéri a rendőrség az eltűnt személy megtalálásában. Nekem is vannak látnoki képességeim. Éltem az USA-ban régebben és Uri Geller kurzusain is részt vettem.
2020. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg elő nem kerül. Ha mégsem, a körözés szerintem tovább fog élni a fiók mélyén még 20 év múlva is, bár ha nem látnak rá esélyt halottnak nyílvánítják. De volt már olyan hogy íly módon előkerült egy halott ember....
2020. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen módon, milyen körülmények között tűnt el. Pl öngyilkosjelöltet 1-2 napig kutatják, azután hagyják, majd megtalálja valahol valaki.

Felnőtt, ép embert nem keresnek csak körözését rendelik el. Sőt, ha igazoltatják a rendőrök és nem járul hozzá, akkor hozzátartozóit sem értesítheti a rendőrség a tartózkodási helyéről.

2020. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nekem is vannak látnoki képességeim. Éltem az USA-ban régebben és Uri Geller kurzusain is részt vettem."


XD! Nem tudom, hogy hülyéskedsz vagy tényleg komolya írod. Minden esetre Uri Geller egy "bűvész, illuziónista". Minden csak bűvésztrükk. Nincs benne semmi látnoki képesség, ahogy a rendőrség sem kéri fel médiumok segítségét. :D

2020. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Egy nyugalmazott nyomozó írta a blogot.

2020. júl. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 A Farkas Helga eset nem tudom mond-e neked valamit. Ugyanis ott az édesapa felfogadta Gellert több millió dollárnyi pénzért, hogy segítsen a lánya megtalálásában, de mint utólag ismeretes, sajna nem járt sikerrel.
2020. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!